La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1382 Culés

3

Zandberg / Ikonowicz / Palikot. Nowa partia?

konto usunięte

6

@Colon partia nowa,a mordy te same :D

5

@Colon Chyba nowe rozbicie i tak ledwno dyszącego elektoratu lewicowego.

0

@Stoiczkow skrot bylby (o matko) PIZ.
Ikonowicza szanuje, ideowiec, a Palikota wole niz np. Tuska.

0

@Colon
Palikot jest teraz zajęty browarnictwem.
Myślę, że raczej nie wróci już do polityki.

0

@Chakalaka on w biznesy akurat "umi", ale nie wiem jak mu tam piwko idzie.

0

@Colon Nowy twór na lewicy w tym zestawieniu, nie ma raczej szans, z uwagi choćby na brak struktur terytorialnych. Mimo, że SLD jest słabe, a ich elektorat coraz bardziej kruchy, to i tak są wystarczająco mocni na "ekipę", którą przedstawiłeś.

0

@Colon
Polecam rozmowy Palikota z Tomaszem Kopyrą.








1

@Chakalaka moze obejrze, ale i tak najlepszym pitbulem Palikota byl Armand Ryfinski.

0

@Colon Zgadzam się.

0

@Colon Lewica musi przede wszystkim wypowiadać swobodnie swoje poglądy (np. odnośnie homoseksualistów), docenić rolę rynku (ale nie poddawać się mu) oraz nie robić z innych partii wrogów numer jeden.
Sam uważam, że małżeństwa homoseksualne/związki partnerskie powinny być już normalnością, ale niestety sporo wody w Wiśle upłynie, zanim do ludzi to dotrze...

0

@Kettger O ile pamietam, to nie ma badan na ten temat, ale zdrowy rozsadek podpowiada, ze 2 rodzicow (niezaleznie od plci) jest lepsze niz jeden rodzic lub brak rodzica, ale to tylko przypusczenia, bo wiemy ze zdrowa rodzina, to zdrowa komorka spoleczna i czesto (ale nie zawsze) szczesliwe dziecko.
Problem bardzo zlozony - np. pojawi sie pytanie o absurdalne krytaeria adopcji, wiele par hetero nie moze adopotwoac, czy wtedy para homo beda faworyzowane?

A jesli rzeczywiscie homosekualisci sa w Polsce przsladowanie, to dziecko wytrzyma dyskryminacje w szkole?

wiele jest pytan

0

@Kettger Co do konkluzji z końca wypowiedzi się nie zgodzę. Przynajmniej nie do końca. Co też zapewnie Ciebie nie zdziwi. Jednak z pierwszym akapitem zgadzam sie w pełni! Lewica która musi być otwarta, zarazem merytoryczna w swoich założeniach oraz otwarta na dyskusję. Lewica jest również potrzebna, tak samo jak lewicowy głos w debacie. Pełna zgoda.

1

@Stoiczkow ja tez uwazam, ze lewica musi istniec. Nie chce zyc w panstwie - monopartyjnym, ktos w koncu komus na lapy musi patrzec.

0

@Colon @Stoiczkow Panowie, ależ o to właśnie chodzi. Każdy powinien mieć swoją partię, organizację czy poglądy, jeżeli tego pragnie. Po prostu moim zdaniem dom dziecka jest jednak mniej atrakcyjną perspektywą, niż w miarę ogarnięta para homoseksualna.
Kryteria adopcji powinny być jawne i nikt nie powinien być faworyzowany, tak samo jak ze względu na płeć czy kolor skóry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?