- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1104 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1104 Culés
5
Relase the Korwin: https://i.imgur.com/R1opM5A.jpg
2
@sebasek99 Protokół 4,9%
1
@sebasek99 Protokół 1% czy jak to było xD
1
@sebasek99 Całe szczęście jest go coraz mniej. Umiejętność dyplomacji na zerowym poziomie.
Chociaż trzeba przyznać, że zawsze mówi to co myśli, ale w polityce to wada.
1
@sebasek99 ewolucja kobiety
https://offoxesandhedgehogs.files.wordpress.com/2012/04/anthropology-blog-picture3.gif?w=553
a tak na mariginesi, ogladales wczoraj ten dunski film Krolowa Kier? Kurde, ale zrobil wrazenie. Fajnie pokazali jak mozna wykorzystac swoja pozycje - niezaleznie od plci.
0
@elmayakos W dużym stopniu działa na szkodę swojej partii, ale można to zrozumieć. Po prostu jeśli trzeba komuś tłumaczyć dlaczego stwierdzenie "Hitler był wybitny" albo "kobiety są średnio mniej inteligentne od mężczyzn" nie jest tak naprawdę ani kontrowersyjne, ani krzywdzące to szkoda tak naprawdę zniżać się do poziomu człowieka który tego nie rozumie. Taka osoba zostanie w jeden dzień zmanipulowana przez TVP, TVN, jakąś gazetę albo inne mass media bez większwgo wysiłku.
0
@Statistics Dlatego właśnie powinno go być coraz mniej w mediach. Dobrze, że powoli go wycofują ale to nadal za mało.
0
@Colon Niezainteresował mnie tak szczerze, jak leciał w kinie. Jakoś nie miałem ochoty na kolejny film "Grzechy, popęd seksualny? Niełatwa sprawa", ale podobno ma kilka celnych spostrzeżeń.
0
@sebasek99 bardzo dobry moim zdaniem, gleboki. Film bardziej o wykorzystaniu wladzy niz o popedzie. Dunczycy umieja w filmy