- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
7
Adriano również był zbyt dobry. Tylko szkoda, że nie wszystko się potoczyło tak jak trzeba. @Colon @NeroTFP. Bardzo podobny styl grania do El Fenomeno.
1
@Hiacynk Ale nie miał tych kocich ruchów jak Roni
1
@Hiacynk swietny zawodnik
1
@Hiacynk Pamiętam, że bardzo uważnie śledziłem go w telewizji. Ogromny talent, szkoda, że niestety nie wszystko poszło jak trzeba i koniec końców wyszedł z niego typowy Brazylijczyk.
Swoją drogą, z tych bardziej "współczesnych" zawodników, to kto z najlepiej poukładaną głową? El Fenomeno? Cafu?
2
@NeroTFP Ja bym postawił na Cafu. Zauważ, że zazwyczaj zawodnikom ofensywnym nie wytrzymuje głowa. Adriano to jedno, ale z obecnych? Balotelli, Muriel (wiem, że to nie Brazylijczycy, jednak chodzi mi tylko o przykład) - obaj mieli papiery na świetne granie, umiejętności z kosmosu, a wszyscy wiemy jak to teraz wygląda. Obrońcom tak szybko para nie puszcza. Cafu miał łeb do grania, profesjonalne podejście, dlatego jest powszechnie uznawany za jednego z najlepszych PO w historii tego sportu.
1
@Hiacynk Też postawiłbym go na czele. Na pewno bardzo wysoko jeżeli chodzi o całą historię. Troszkę krzywdzące jest dla niego powoływanie się na liczbę asyst i przyrównywanie tego do współczesnych piłkarzy. A przecież w tamtych czasach boczni obrońcy nie grali tak ofensywnie. Cafu był bestią w obronie, a i w ofensywie coś tam potrafił dorzucić.
To przykład jednej z tych pozycji, która mocno ewoluowała na przestrzeni lat i o ile jesteśmy w stanie porównywać snajperów, to jak dla mnie boczni obrońcy kiedyś, a dziś, to całkowicie inna bajka.