La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

2

Poza wszystkim wczorajszy mecz był dobrym piłkarskim widowiskiem, a pierwsza połowa minęła mi jak odcinki "Klanu" z Kaja Paschalską : )
Co potrafi Atleti widzieliśmy w dwumeczu z Liverpoolem. Wczoraj również byli bardzo dobrze usposobieni do gry, a Barca na ich tle wyglądała całkiem solidnie. I być może to sugeruje, że w LM Barca może powalczyć z każdym.
Gorszą wiadomością jest to, że każdy zespół grający przeciw nam, też myśli, że z tym zespołem można powalczyć.
I niestety ostatnie mecze wyglądają tak, jakby były dwie równoważne szalki wagi a ostateczny rezultat zależy od tego gdzie usiądzie mucha.
W klubie o takim potencjale finansowym i zawodniczym nie powinno dochodzić do takiej sytuacji.
Za Valverde miałem pretensje, że mecze nie były kontrolowane i mimo na ogół pozytywnych wyników, często mówiłem "znowu się udało". Teraz niewiele się zmieniło i coraz rzadziej się udaje.
Czy w LM można liczyć, że Barcy uda się wygrać 4 mecze z rzędu?

1

@Comentateiro 4 gole - 3 karne i samobój. Nie wróży to dobrze.

1

@Comentateiro To jest wlasnie ciekawe zjawisko - ta mentalna przewaga wielu druzyn - Barce mozna pokonac, tego kolosa mozna pokonac i jest to na wyciagniecie nogi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?