La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1534 Culés

2

Mezut Özil to jeden z najgorszych pilkarzy na swiecie, gdy nie ma przy nodze pilki - twierdzi Paul Merson.

1

@Colon Obecnie jest już cieniem, cienia samego siebie.

0

@Colon Cos w tym jest. Podobne slowa wypowiedzial kiedys LVG o Riquelme - z pilka najlepszy, bez pilki rywal gra w 12.

0

@YoNoEntiendoNada tak mowil?

0

@Colon Pamietalem, ze cos w ten desen, ale znalazlem dokladniejszy cytat:
“You’re the best player when you have the ball, but when you don´t we play with one less,” he told the young Argentine upon his arrival.

Swoja droga, tak przy Riquelme, to jakby nie mial tak trudnego charakteru, to bylby cala kariere w scislym topie rozgrywajacych. W Villarrealu byl krolem do momentu spiecia z Pellegrinim, a na MS 2006 byl tak wazny dla Argentyny jak Ozil dla Niemiec w 2010. Argentyna piekna gra zaslugiwala na wiecej niz cwiercfinal.

0

@YoNoEntiendoNada zdecydowanie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?