- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1586 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1586 Culés
10
U jednego jakas radna PIS u drugiego dziennikarz z ratusza.
https://mobile.twitter.com/DissBlaster/status/1280258823303954432
0
@Mesi12 przecież to jest oczywiste że jeżeli mogą zablokować sobie niewygodne pytania to to zrobią ja na ich miejscu też bym tak zrobił bo to nie jest walka dla poprawy kraju tylko do władzy
12
@Mesi12 nie było żadnego dziennikarza z ratusza. To nieprawdziwa informacja
4
@Irmscher10 ale już pisowskie trolle będą to powtarzały i ludzie tak będą myśleć bo przecież nikt nie poświęci 5 minut żeby coś sprawdzić ....
0
@Irmscher10 wiec ten Grzegorz Jakubowski to kim jest?
7
@Mesi12 Grzegorz Jakubowski jest dziennikarzem. W swojej historii pracował w wielu mediach i ma na koncie wiele artykułów (niekoniecznie sprzyjających PO, np. O Amber Gold).
Nadal jest aktywnym dziennikarzem, a od maja pracuje również w urzędzie dzielnicy w Warszawie.
Chyba podziału administracyjnego nie muszę tłumaczyć żeby było wiadomo gdzie jest Ratusz, a gdzie urząd dzielnicy i jak wpływ ma prezydent na zatrudnianie tam ludzi i to na dodatek na takich stanowiskach na których pracuje Pan Grzegorz Jakubowski
4
@Mesi12 a kolejną rzeczą jest już czysta logika. W "debacie" z udziałem Trzaskowskiego było 20 dziennikarzy różnych mediów, w tym TVP, Gazety Polskiej czy PAP. Po jaką cholere sztab Trzaskowskiego miałby podstawiać tam jedną osobę? Tylko więcej by na tym stracili.
Kolejna rzecz czysto logiczna to pytanie zadanie przez Pana Jakubowskiego... Wcale nie było to pytanie super wygodne dla Trzaskowskiego
0
@Mesi12 z tym dziennikarzem co podajesz to fake i juz to na forum opisywali dajesz dezinformacje