- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1520 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
July_6_BcN
1
@Batys Nie mam, na pewno koło połowy sierpnia, a gdzie i z kim to nie mam pojęcia.
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1520 Culés
4
Myślę że w LM nie ma faworyta do wygrania. Jeden mecz na obcym boisku tak naprawdę wiele zmienia i wyrównuje poziom. Wydaje się że w najlepszej formie będą zespoły z Anglii i z Włoch ze względu na to że późno kończą sezon i piłkarze będą cały czas w rytmie meczowym. Dla PSG i dla Lyonu to bardzo ciężka sytuacja bo nie grać meczów przez 5 miesięcy jest dramatem dla zawodników. Nie ma możliwości by te zespoły były w dobrej formie. Barcelona, Real i Atletico będą miały 3 tygodnie przerwy a to może ale nie musi spowodować spadek formy. Co do naszego klubu to najpierw przejdźmy Napoli a to wcale nie będzie łatwe biorąc pod uwagę te kwestie, które podałem wyżej. Co do Bayernu to spokojnie, oni też mają swoje problemy takie jak ponad miesiąc przerwy w grze ale też wcale nie za najlepszą gre zespołu w defensywie. W meczu z Borussią w Dortmundzie było widać że ich piłkarze robią duże błędy ale mają bardzo mocnego Neuera w bramce. Pavard, Davis bardzo dobrze grają do przody ale popełniają duże błędy w defensywie tak samo Alaba i Boateng są słabszymi stoperami od Pique i Lengleta. Ale najpierw pokonajmy Napoli i róbmy krok po kroku do finału.
2
@Janiama Banda "Cholo" moim zdaniem będzie bardzo grożna zwłaszcza, że format obecnej LM to tylko jedno spotkanie. Genialna defensywa i do bólu skuteczna ofensywa bardzo zabójcza mieszanka coś a'la Grecja na ME. To może być ten sezon dla Atleti i "Cholo".
1
@fart Realu juzi nikt nie bierze pod uwagę, oni odpada z City, nie mają żadnych szans, natomiast Atletico będzie w finale