La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1504 Culés

konto usunięte

2

Gol Batistuty przeciwko Arsenalowi. Co za bestia. @Colon


2

@Hiacynk ale przylutowal

0

@Hiacynk Kurde niby bestia ale co sądzisz o tym że nie chciał iść do lepszego klubu tylko kisił się karierę całą w średniakach?

Mendy to wczoraj zrobił lepiej :D

konto usunięte

2

@matirix20 Jak Batistuta grał we Fiorentinie, to Serie A była najlepszą ligą na świecie.

Jednak trochę racji masz, że to był zawodnik na większe kluby, ale niekoniecznie większą w tamtym czasie ligę. Jednak uważam, że właśnie to pokazuje fenomen Batigola, który w (może nie słabej, ale średniej) Fiorentinie potrafił wykręcić takie liczby: 203 gole w 331 meczach. No i jak widać na powyższym filmiku, wielkim w Lidze Mistrzów też potrafił strzelać, katował te angielskie zespoły. Jak nie Arsenal, to Manchester United.

Warto też dodać, że Batistuta ma za sobą wręcz genialną karierę w reprezentacji. 54 gole w 77 meczach... Fenomenalne statystyki. Niezależnie gdzie by grał, dla mnie to top10 najlepszych napastników w historii. Nie miał słabych stron. Karne, wolne - do perfekcji. Młotek w nodze, był silny, szybki, umiał grać w powietrzu. Do tego wykończenie na najwyższym poziomie. Idealna dziewiątka, a na pewno najlepsza argentyńska dziewiątka (nie liczę Di Stefano).

1

@Hiacynk Racja talentu mu nie ujmuje ale jednak czytałem gdzieś jego wywiad i się wypowiadał w takim tonie jakby nie chciał większej presji w większym klubie i mówił rzeczy tak jakby" A nie sztuka w najlepszych klubach strzelać masę goli tylko ja w średnim mogę strzelać. Tak jakby się bał większej presji i wolał być w swojej strefie komfortu w Fiorentinie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?