La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1064 Culés

konto usunięte

13

Wieczorny trening to coś pięknego. 9 km biegiem zrobione :D Tempo coraz lepsze forma idzie mocno w górę! :D

konto usunięte

1

@marcin000019 powodzenia i tak trzymaj!

0

@marcin000019 Ousmane masz tu konto??

konto usunięte

1

@SHIBA Basen, siłownia i wieczorne bieganie to piekielne połączenie :D Zastanawiam się czy w tym roku nie zwariowałem ale mięśnie jak ze stali, trzymaj kciuki by było tak dalej bo dzień w dzień to ostro daję :D Kontuzja teraz by mnie załamała :(

1

@marcin000019 Ja to samo! :D
Rowerek min. 30 km, siłownia i pływanie tyle że w plenerze. Forma zycia się szykuje na wrzesień :)

konto usunięte

1

@SonBarcaGoku Za tydzień podkręcamy tempo!

1

@marcin000019 ostatnio mam podobna zajawkę rekordy biegania/rower pompki itp myślałem że jestem nie zniszczalny. Do wczoraj jaki mi najpierw w nodze jakiś mięsień się naderwal dzień później w plecach i tym sposobem skończyło się na jakiś czas stawiam że za duże obciążenie miałem bo tak nigdy nie mialem z tym problemu

konto usunięte

1

@marcin000019 najlepsze w tym wszystkim jest to, że rano całkowicie inaczej budzisz się do życia.

"Zastanawiam się czy w tym roku nie zwariowałem" miej umiar, nie wszystko na raz a jeśli to sobie dawkuj!

szczerze powodzenia! trzymam kciuki.

konto usunięte

1

@piotrek1315 Ja już wiele lat testowałem treningi, cały czas wychodzi mi, że na szczęście nie jestem jak Dembele :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?