- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1123 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1123 Culés
54
Ale Dziambor pojechał jak walec. Ale znakomite wystąpienie. Klasa :)
12
@DonMatteo901 no. I na takich Posłów można głosować.
0
@DonMatteo901 POPiSowe wystąpienie
1
@DonMatteo901 No i to jest urwa w punkt!!:)
0
@DonMatteo901 taktyk
1
@DonMatteo901 odpowiedź na pytanie Pana posła jest prosta ale nieakceptowalna społecznie. Hasło "Peło złodzieje" ma tyle wspólnego z prawdą co teorie spiskowe Antoniego na temat katastrofy w Smoleńsku.
Można tej parti zarzucać poważne błędy np. sprawa Pana Ziobry i trybunału stanu ale większość zarzutów to zwykłe polityczne obrzucanie błotem bez pokrycia.
Dobry przykład to kłamstwa na temat Smoleńska. Nic z tego nie miało sensu ale część ludzi i tak ma wątpliwości bo taka teoria wydaje się być kusząca, chcieliby wręcz w to uwierzyć choć to same bzdury.
Konfederacja też woli mówić o spisku postkomunistów który wiecznie odsuwa ich od władzy zamiast korygować własne błędy i niektóre ekstremalnie niebezpieczne poglądy.
3
@mcsarna Które to są ekstremalnie niebezpieczne poglądy?
0
@DonMatteo901 Doskonałe podsumowanie tego teatrzyku i walca politycznego jaki grają nam Po i PIS Niby tak się nienawidzą, tak się obrzucają wyzwiskami, zarzucaja sobie różne niemoralne, nieetyczne czyny a jak przychodzi co do czego to wychodzi na to ze "-urwa -urwie łba nie urwie" A głupi,naiwni ludzie dają się im porwać i wierzą im ze oni prowadzą ze sobą jakąś ideologiczną wojnę na śmierć i życie i potrafią się kłócić nawet w rodzinie z tego powodu A te zakłamane mordy siedzą tam sobie i zamieniają się tylko przy korycie pilnując aby nikt nowy się do tego koryta nie prześlizgnął I niby się tam żrą i powarkują na siebie ale to wszystko tylko na pokaz naiwni frajerzy Pozdrawiam