- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1793 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1793 Culés
0
Przypominam o głosowaniu na najpiękniejszą kobiete wg. La Rambli na literkę C :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8708946#comment-8710247
Trzy Panie idą praktycznie łeb w łeb :
- Penelope Cruz 5 głosów
- Charlize Theron 6 głosów
- Emilia Clarke 4 głosy
Są tez Panie, ktore uzyskaly po dwa glosy i dalej mają szanse na kolejną faze. Przypominam, że Pani, ktory dostanie najwiecej głosów automatycznie zapewni sobie awans do finału, natomiast Pani, ktora bedzie druga w dzisiejszym konkursie rowniez bedzie miala szanse na finał. Dziewczyny z drugich miejsc stworzą grupe którą poddamy ankiecie. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do wielkiego finału i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia :) Dziewczyna, ktora uzyska najwiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.
Glosujemy do 22 wieczorem.
Zapraszam do zabawy :)
0
@MichalZZZ Dlaczego dwie mają nazwisko na C a jedna imię, jak to działa
1
@MichalZZZ wolałbym użytkowniczek la rambla.
0
@MichalZZZ Mój głos wędruje oczywiście na Penelope Cruz. 46 lat, a ciągle ma to coś :-)
1
@Chwytliwy Byłoby fajniej, ale zdjęć nie ma :(
2
@Abuk
Jest tam w temacie wszystko wyjasnione. Na literke C moze byc imie badz nazwisko. Wedle wlasnego uznania.
2
@Chwytliwy
Tez bym wolał, ale tak naprawde nikt nie wie jak nasze forumowe dziewczyny wygladaja, za wyjątkiem moze dwóch, trzech :)
1
@MichalZZZ ja wiem jak dwie wyglądaja, reszta to ni chuka.
1
@NeroTFP
Napisz to w temacie, link jest powyzej.
3
@Chwytliwy To ile to, zaraz organizujemy konkurs użytkowniczek w strojach kąpielowych, i dobieramy w pary singli. Bedzie mniej frustratow na stronie haha