- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1566 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1566 Culés
0
Zastanawiam się nad usunięciem Facebooka i założenia Twittera jak ktoś ma twitera powiedzcie jakie są plusy tej platformy
18
@Patrykl145 Dla mnie tt to bardziej informacyjny serwis, a FB służy fajnie w komunikowaniu się, poznawaniu, stalk....no poznawaniu.
2
@Patrykl145 Minusy są takie, że posty mają bardzo niewdzięczne zasięgi i możesz napisać 100 postów jako nowy użytkownik i dodawać tagi itp, a ludzie nie będą na to reagować w żaden sposób.
6
@Patrykl145 Dzięki twitterowi będziesz wiedział wszystko o wszystkim.
4
@Encore no i nie ma cenzury na cycki. przez co można obserwować gwiazdki porno.
kolega mówił.
0
@puyol_presidend5 dzięki ziomuś
2
@baczmus no mój Kolega też coś wspominał
1
@Patrykl145 Ja nie mam fb z 6lat i dobrze Mi z tym, miałem później insta ale też to słabe jest. Ogólnie te serwisy są słabe.
0
@Patrykl145 Facebook to jest tylko potrzebny do kontaktu ze znajomymi, w sensie starczy sam messenger.
0
@FeloRPS co jest słabego w instagramie? Czego oczekujesz po portalu, którego głównym zadaniem jest postowanie i oglądanie zdjęć?
1
@PatrychoO Ogólnie nie lubię takich serwisów, a konta miałem bo chciałem tylko zobaczyć jak to wygląda i to wszystko. :)
Edit. Ogólnie nie lubię publikować swoich zdj w neta.
1
@FeloRPS mi się podoba. Lubię sobie pooglądać fajne zdjęcia. Dużo krajobrazowych profilów, trochę aktorów, piłkarzy, modelek, różnych marek itd. :D
1
@PatrychoO Czaje, to spoko jak tak. :)
1
@FeloRPS no i oczywiście znajomi. Sam też coś tam czasami wrzucę, ale głównie na stories.
1
@PatrychoO Rozumiem, mnie ogólnie wkurzały powiadomienia z insta i dlatego usunąłem a tak to spoko. :)
Edit. I jeszcze jedno za dużo czasu tam spędzałem. :D
1
@FeloRPS ja to zawsze sobie z rana po obudzeniu przeglądam i wieczorem przed spaniem :D
0
@PatrychoO Też tak robiłem. :)