- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1343 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1343 Culés
8
Witam,nie mam pomysłu z jakiej kuchni mógłbym coś ugotować także zapraszam was żebyście mi podsunęli jakieś kuchnie świata które byście chcieli u mnie zobaczyć.Przepis z niej pojawiłby się się za tydzień,ostatnio była kuchnia meksykańska także nie bierzemy jej pod uwagę
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8679493#comment-8679493
VeB!
@Kamil92 @Alanooo @Hiacynk @FeloRPS @SeeleyBooth @kazbychu @Joey @JimMorrisonFCB @Szicek10 @MesQueUnClub_87
3
@MichVeB @ksobi @IrekPOL @Martwy @AV0CAD0 @Nolife1899 @Klaudix @mr_robot Jak ktoś chce być jeszcze oznaczany to proszę napisać komentarz pod tą dyskusją że chce zostać oznaczony.
5
@MichVeB Kuchnia włoska może? Coś z makaronem, może lasagne. Chyba, że masz inny pomysł na dania z tej kuchni. ;p
3
@MichVeB Daj dobry przepis na leczo.
3
@MichVeB
Wloska albo wegierska - moje ulubione.
1
@MichVeB Pomysł na tortille bo mi się zwyczajna z parówka i serem znudziła
1
@Hiacynk Dobra propozycja,dzięki.
2
@MichVeB Chińszczyzna jakaś może
2
@MichVeB podbijam pomysł @Hiacynk
2
@MichVeB a może jakiś deser tym razem?
0
@Huberc1kk Mógłbym spróbować,ale zobaczę jeszcze.
1
@MichVeB @Huberc1kk Sachertorte z konfiturą morelową! :)
0
@MichVeB hiszpańska była?
1
@MichVeB Włoska, Grecka albo Turecka. :)
2
@MichVeB postulowałem o hinduską swego czasu (wierzę, że kiedyś się pojawi na pewno), ale jestem z @Hiacynk również za włoską, bo, jak już kilkukrotnie mówiłem, za makarony mógłbym zginąć :D
1
@MichVeB Dawaj JAPAN.
1
@MichVeB panie, a może coś od sąsiadów Niemców? Oni mięsko lubią i ja też :D
0
@mr_robot Nie było Ale na pewno się kiedyś pojawi.