- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 649 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 649 Culés
7
Swoją drogą dziwi mnie ze w Bundeslidze mają po 34 mecze jak wszystkie inne znaczące Ligi mają po 38... To również może wpływać na gorszy odbiór Ligi jak i własnie w obecnej sytuacji, utrudnia życie najlepszemu strzelcowi Bundesligi o równą walkę o Trofea indywidualne, takie jak Złoty But, gdyż 4 mecze mniej to często 4 lub więcej bramek...
11
@FC1899Barca spore te ligi jak po 34 albo 38 zespołów hehe
2
@FC1899Barca Chyba chodziło ci o kolejki, bo zespołów jest 18. ;) Trochę by się grało przy 34 zespołach. Byłoby niemal jak w NHL. :D
1
@tobiasson92
No, dokładnie. Godzina robi swoje ;]
3
@FC1899Barca I ogólnie te 4 kolejki różnicy mogą wpływać na liczby (głównie gole i asysty) jakie piłkarze wykręcają podczas całego sezonu ligowego.
3
@FC1899Barca Ale jak ktoś się chce bić o indywidualne nagrody to doskonale wie, że ma utrudnione zdanie, to nie jest jakaś tajemnica. I uwaga ważna sprawa, nikt takiego gracza w tej lidze na siłę nie trzyma, może sobie grać tam gdzie jest 20 drużyn.
0
@FC1899Barca w bundeslidze i tak nie ma obrony to się wyrównuje
0
@FC1899Barca wyobrażasz sobie kolejne dwa słabiutkie zespoły? Umowny się,że tylko Serie A, Premier league i La liga może sobie pozwolić na 20 drużyn, choć jak sobie przypomnę Cordobę, Benevento to mi się robi gorzej ..
Im więcej zespołów tym słabszy poziom bo wchodzą do pierwszej ligi zespoły słabe. Spadkowicze La liga to są słabiutkie teamy i 2 z nich pewnie spadną za rok, to samo w serię A. Premier league ma kosmiczne pieniądze i tam poza top 10 każdy może spaść, dlatego Villa, Country, Hull, WBA czy wiśnie to poziom Championsschip, uważam, że do Arsenalu w obecnej tabeli to każdy mógłby grać w niższej lidze