La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

konto usunięte

1

Gra Martiala na jeden kontakt to jest klasa światowa uważam, mało jaki napastnik na świecie potrafi tak szybko rozerwać szyki rywala.

2

@Chwytliwy Mi się podoba u niego inteligencja boiskowa.

konto usunięte

0

@Encore Mi tam cały Martial się podoba, świetny napastnik.

1

@Chwytliwy Duży progres zrobił. Myślę że za dwa albo trzy lata będzie topka na świecie wśród napastników.

1

@Chwytliwy Ja powoli się do niego przekonuje. Przez dłuższy czas mnie mocno drażnił ale wreszcie zaczyna grać jak powinien.

konto usunięte

1

@Szreko Bo wreszcie ma z kim grać i wreszcie nie doznaje kontuzji, no i gra na pozycji napastnika, bo jego instynkt strzelecki jest lepszy niż Rashforda.

2

@Chwytliwy Rash się za często podpala

2

@Chwytliwy Zgadzam się w stu procentach. Jednak wcześniej przede wszystkim drażniła mnie jego postawa a nie umiejętności. Skilla ma ale wcześniej było widać brak chęci. Za to cenie Solskjaera że dał między innymi jemu oddech i swobodę. Rash jest kapitalny ale nie ma instynktu killera.

konto usunięte

1

@Encore To prawda, chociaż w ważnych meczach nie zawodzi, ale w tych meczach z ogórami Rash wypada często jak rażony prądem, no i na lewym skrzydle pokazuje więcej, do tego z takim zejściem do środka pola karnego to wręcz grzecz aby go ustawić na pozycji środkowego napastnika.

1

@Chwytliwy Chociaż z tym wykończeniem nie jest aż tak źle bo trochę tych bramek strzelił w tym sezonie.

konto usunięte

1

@Encore Ta, ale to killer nie jest, bądźmy szczerzy, taki skuteczny lewoskrzydłowy z piekielnie dobrym strzałem z dystansu.

1

@Chwytliwy No i pamiętajmy że to wciąż młody piłkarz bo co to jest 22 lata.

konto usunięte

1

@Encore Ba, a już gra na bardzo wysokim poziomie, niech United go nigdy nie sprzedaje.

1

@Chwytliwy On mi się wydaje że zostanie
Widać że jest mocno przywiązany do klubu. Zresztą Rashford wydaje się ułożonym człowiekiem. Te akcje które sam zainicjował z obiadami dla dzieciaków. Wspiera też inne fundację. Na boisku też chłodna glowa. Nie pajacuje i nie prowokuje. Ogólnie to lubię chłopa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?