- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1196 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1196 Culés
7
Podziękowania za rekord 17/27
Zgodnie z obietnicą kontynuuje mój cykl podziękowań dla osób, które wzięły udział w tej oto dyskusji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8683425
https://streamable.com/dbh0g1
Cześć pierwsza jej kulisów (podziękowania i ciekawostki związane z historią przygotowanę przez SHIBĘ)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8714722#comment-8714722
Część druga (statystki dyskusji)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8720478#comment-8720478
Cześć trzecia (ogłoszenie wyników plebiscytu na ulubionego piłkarza La Rambli)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8723939#comment-8723939
A dzisiaj dziękuję:
@fcbfan1993
@Beliar7283
@dampol
@Bzyczekk
@DarkMax
@FeloRPS (bardzo duży wkład tegoż Pana ;D)
@FC1899Barca
@michaleu
@takisobiektos
@RedKorsak
Dziękuję Wam bardzo ;D
Jeszcze przed meczykiem zdążyłem ;)
2
@VamosRakieta no fakt gdyby nie @FeloRPS prawdopodobnie była by lipa.
Nakręcał towarzystwo.
2
@VamosRakieta zmień numer. 16 już było.
2
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie
1
@lukaszbarca15 dzięki za czujność ;D. Zapomniałem zmienić ;)
2
@SHIBA nakręcał ;D
2
@Encore pozdrawiam również i życzę miłego oglądania ;D
2
@VamosRakieta nie ma za co :p
2
@SHIBA Ty tak samo mordko:)
1
@VamosRakieta Szkoda że Joey usunął konto, zawsze rozbawialiśmy z nim Ramble. :) ale cóż bywa, dobrze że jest dużo tutaj pozytywnych mordeczek z którymi można pogadać i napić się też piwka. :)
a co do dyskusji to najlepsza na tej stronie :P
1
@FeloRPS szkoda go, no ale trudno. Wiesz dlaczego usunął konto?
Dyskusja najlepsza w historii bez dwóch zdań ;D
1
@VamosRakieta On mi pisał wcześniej że będzie usuwał, ale dlaczego to nie wiem mordko, może za dużo czasu tu spędzał. :)
1
@FeloRPS chyba tak ;D