- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1026 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
12
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
21
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1026 Culés
9
Fajna ta "ręka" Messiego. https://x.com/SumairaFcb1/status/1292190437726457856
18
@BarcaInfo Obcierka o lewą ręke.
10
@BarcaInfo No, w końcu widać, że ręka.
9
@BarcaInfo poszla mu pilka po niej
1
@BarcaInfo jakbyś zobaczył w zwykłym tempie, a nie od tyłu, to możesz zobaczyć delikatną obcierkę.
4
@Encore Też bym gwizdnął rękę.
1
@kerouac No zasady są jasne i klarowne ;v
0
@BarcaInfo Mniej więcej w opaskę kapitana dostał piłką a myslałem że po dłoni się przejechała
0
@BarcaInfo Ja tam widzę rękę ;d
0
@mekston U Benzemy była bardziej widoczna, a tutaj mini muśnięcie.
1
@BarcaInfo Już zostawmy to - ręka to ręka nie ważne czy uderzy w nią mocno czy to będzie muśnięcie skoro jet kontakt to decyzja prawidłowa ale bardziej mnie boli że Koulibaly nie dostał nawet żółtej kartki za ewidentny faul na Messim gdzie prawda jest taka że powinien wtedy wylecieć z boiska. Jeszcze bardziej śmieszy fakt że chłop faulował chyba ze 3 razy a nie dostał nawet żółtej kartki (przez całe spotkanie) gdzie taki Suarez dostał od razu za to że przedłużał grę.
3
@BarcaInfo ale była, poza tym właśnie akurat bramka Benzemy nie powinna być uznana (w kontekście bramki Messiego z Atletico). Z bramkami Benzemy i Messiego z Atletico to jednak inny problem niż z wczorajszą - tzn gdzie sie konczy ręka.
Ręka to ręka w ofensywie, czy mini obcierka czy pełen kontakt to przpisy są tutaj jasne obecnie.
0
@BarcaInfo Z tego widać, że jest ręka. Wprawdzie nie zmienia ruchu piłki, ale w myśl przepisów, w ataku takie gwiżdżemy. Gdyby to było rok temu, gol prawidłowy(tak jak Llorente).
0
@BarcaInfo Jak widzisz, niektórzy nadal widzą tam rękę :D