- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1455 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1455 Culés
0
Jak myślicie czy Barca pokaże Lewndowskiemu że wciąż ma najlepszych obrońców na świecie i nasz narodowy snajper będzie się odbijal od Pique?
5
@betonito nie xd
Jeśli wygramy, to dzięki geniuszowi Leo.
2
@betonito Barca co najwyżej ma jednego topowego obrońcę w tym momencie :D
2
@betonito Barca może pokazać jedynie to, że nadal liczy się w stawce najlepszych zespołów, bo patrząc po komentarzach, mam wrażenie, że duża część ją z tej stawki wyrzuciła
0
@betonito Myślę, że nie mam pojęcia jaka okaże się dyspozycja dnia i wiele innych szczególików i czynników mających na to wpływ. Bez zwątpienia pojedynek Pique i Lenglet vs. Lewy zapowiada się na kawał emocji dla jednych i drugich kibiców :)
1
@betonito mysle, ze Lewy nie pogra z Barca za duzo
1
@Bykunn No tak reszta b klasa, dziw że w Legii nie grają. Chciałbyś być taki nietopowy jak Pique, Alba czy Semedo, bo zakładam, że jedyny top wg cb to Lenglet.
0
@AlexDark00 Oczywiście, że bym chciał, również zarabiać tyle co oni. A to ma jakieś znaczenie? Jedynym naszym obrońcą ze ścisłego topu jest Lenglet
2
@Bykunn Ścisłego ok, ale nie że reszta to jakieś pazie, bo Pique to też topka, Alba na swojej pozycji również jest wysoko, jedynie Semedo( tu akurat przez taktykę, bo gdyby miał takie wsparcie jak kiedyś Alves, to też byłby uznawany za jednego z lepszych PO).
0
@betonito ja bym powiedział ze lewy będzie musiał pokonać nie tylko Puque ale lengleta i Matsa a wszyscy są w formie a jak ustawią pociąg jak w 2 poł to lewemu będzie bardzo ciężko