- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1209 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1209 Culés
0
Czy uważacie, że Iniesta był lepszy od Zidane? I dlaczego tak?
3
@insp1re Dla mnie to ta sama półka.
Na plus Zidana, że był mocniejszym fizycznie typem i potrafił wziąć na siebie ważne mecze, decydując o mistrzostwie.
No i wolne strzelał plus woleje.
Uprawianie piłkarskiego baletu będąc takim wielkim chłopem, jest sporym wyczynem.
0
@insp1re Chyba skłoniłbym się przy znaku "=", zarówno Iniesta i Zidane to świetnie wyszkoleni technicznie zawodnicy, którzy robili na boisku różnicę. Mają na swoich kontach wiele prestiżowych trofeów. Całkowicie odmienne warunki fizyczne. Oglądałem w akcji Zizu, bardziej świadomy oglądałem już Inieste. Bardziej podobała mi się gra Iniesty z względu na sposób poruszania się, prowadzenia piłki i dryblingu, ale najbardziej sprawiedliwy byłby chyba =
3
@insp1re Iniesta w szczytowym okresie to prawdopobnie najlepszy piłkarz w historii. Miał spore wahania formy, dlatego mówię tu o krótkim fragmencie(miesiąc czy dwa) , a nie całej karierze. To nie jest przypadek, że ostatnią LM wygraliśmy kiedy odzyskał formę, a Messi choć dwoi się i troi nie jest zaprowadzić nas do finału. Drybling, panowanie nad piłką, wizja gry, regulacja tempa ;wszystko perfekcyjne. Zawsze w odpowiednim miejscu, tak jak w finale mś czy meczu z Chelsea. Wygrał wszystko poza nagrodami indywidualnymi. Może brakuje mu liczb, do tego często doskwierały mu kontuzję. Co w obliczu kapitalnych sezonów Messiego sprawiło, że nie wygrał ZP. A szkoda, bo mu się należała i to co najmniej dwa razy(2010, 2012).
Zidane to z kolei przeciwieństwo Iniesty, spektakularny,grający zupełnie inaczej. Ale czysto piłkarsko, Iniesta jest po prostu lepszy.
0
@insp1re Iniesta pop półeczki wyżej jednak. Technika , t.uzytkowa , kreatywność, precyzyjność oraz inteligencja były po stronie Iniesty. W trofeach Iniesta delikatnie;).