- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 928 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
4
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 928 Culés
19
Wiecie co jest najlepsze? Że ten zarząd nie podał się jeszcze do dymisji xDDD
Przecież klub się sypie od jakiegoś czasu, 3 rok z rzędu jesteśmy upokorzeni na arenie międzynarodowej, nie ma żadnego projektu sportowego, młodzież się nie rozwija (nie jest wprowadzana do 1 składu), sprowadzamy niepotrzebnych piłkarzy (niegrających na nieswoich pozycjach), piłkarze od jakiegoś czasu toczą prywatną wojnę z zarządem (vide sprzeczne informacje dotyczące obniżeń pensji), dyrekcja sportowa z dupy, jesteśmy porównywani do Milanu (przy czym ten klub jest naprawdę niechlubnym przykładem obudzenia się z ręką w nocniku), każda kolejna afera przybliża nas teoretycznie do przedwczesnych wyborów... a tu dupa xD
Bartek powinien po meczu z Bayernem usiąść w gabinecie, "pierdo*nąć sobie whisky" (bo co mu pozostało) i na drugi dzień powiedzieć "czas na nas, spasiba, adios!".
A ten bezczelny typ raczy zwalniać Setiena i szukać spokojnie kolejnego trenera, gdzie oczywistością jest, że powinno to pozostać w całości w decyzji nowego zarządu.
Zwykle w życiu drze się szaty o łyżkę dziegciu w beczce miodu, a ja za cholerę nie mogę znaleźć w tym klubie odrobiny słodkiego nektaru, niczego co by przemawiało na korzyść tego zarządu.
0
@Zbyszard Ja bym powiedyial ze czwarty rok, 0:3 z Juve z sezonu 16/17 to tez lekkie upokorzenie wg mnie
2
@Messibestplayerintheworld sorry, miałem na myśli też mecz z Juve, ale chyba nie dociera do mnie jeszcze to co się wydarzyło w piątek, dlatego tak policzyłem xD
1
@Zbyszard Wiesz co jest najlepsze? Że w ogóle się nie poda :D
1
@Bykunn ja wiem xD
Bartek nie podaje nikomu ręki na powitanie, bo obie trzymają stołek xD
1
@Zbyszard xD Tak to musi wyglądać :D