- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
4
do zwolenników Pochettino dlaczego on?
- wypowiedzi o Barcelonie pokroju uciekającego szczura Neymara
- kapitan 2 największego wroga Barcelony
- najważniejsze kompletnie nic nie wygrał w Anglii
ogladając parę meczy z jego udziałem naprawdę nic wielkiego Tottenham nie pokazywał, a kadry słabej nie mieli
3
@Ghotti Ludzie tutaj chcą Pochettino, bo myślą, że jak ze średnim Tottenhamem walczył o top 4 w lidze angielskiej, to z takim Messim wygra LM kilka razy ;)
Chcieli tutaj Ceballosa po tym co wypisywał na portalach społecznościowych, pewnie chcieliby i Figo.
4
@Ghotti Bierzmy dalej emerytowanych piłkarzy, którzy kiedyś zagrali kilka meczów w Barcelonie albo innych starców, którzy podobno mają DNA Barcy, a nic w karierze nie osiągnęli.
Boli Was wielki Pochettino, który bez transferów zrobił z Tottenhamu czołowy klub PL? Nic nie wygrał, bo tam jest duża konkurencja, ale pokazał, że ma jaja i jest bardzo dobrym trenerem.
1
@Ghotti Właśnie nie mieli słabej kadry bo Pochettino ich wytrenował. Liverpool czekał kilkanaście lat na puchar anglii. Z Mourinho idzie im jeszcze gorzej. Skoro się wycofał ze swoich słów o Barcelonie to można dać mu szanse
0
@kamilo0066 ja tego nie potrafie pojąć po prostu :) już nawet bym olał to że grał za miedzą, ale te wypowiedzi, które nagle zostały wyrwane z kontekstu...
Tottenham średni czy ja wiem Kane Son Eriksen Lloris Verton Vermal oni wcale takiej średniej kadry nie mieli
1
@Ghotti 1. Ma rację.
2. To Espanyol będzie piekła pupcia.
3. Enrique czy Guardiola też nic nie wygrywali wcześniej.
Jakimś wielkim jego zwolennikiem nie jestem, ale nie ma nikogo lepszego.
0
@Futbolove_BarcaFun Neymar też się wycofał z pozwu o $, a nie czekaj przegrał to znaczy że jestesmy kwita? :)
0
@Ghotti Mówię co ludzie myślą. Ja sam uważam Totki za dobry klub.
Jakoś Ranieri wygrał z Leicester ligę - taka konkurencja :P
0
@Zoker Przypomnij mi za co go zwolnili?
0
@Bamboleo
ad3
nie mam nic przeciwko Enrique i Guardioli czy nowemu trenerowi jak Pimienta bo bez takich ruchów nie byłoby żadnego z nich tylko obydwaj przyszli tutaj ze świeżością a Poce jest na rynku trenerskim 11 czy 12 lat i nadal qpa.
0
@kamilo0066 no właśnie, Ranieri, Lampard teraz etc etc. widać można bez dużych transferów coś zrobić
0
@Ghotti tylko porownaj lige angielska w ktorej jest konkurencja, a lige hiszpanska ...