- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1029 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1029 Culés
5
Tak patrzę na gol dnia wrzucony przez Barce na TT
Trochę za mało było granych takich piłek właśnie przy tak wysoko ustawionej obronie Bayernu, która umówmy się nie jest aż tak mocarna i popełniają błędy. Jednakże mając Suareza który przez któregokolwiek obrońcę Bayernu był doganiamy na 5-10 metrach nie da się tak grać. Niestety.
0
@didzejos mam nadzieję że to nie są jakieś znaki że zatrudnimy Francuza
0
@didzejos Ale akurat w tej akcji zajebiscie szybki Henry schodził ze skrzydła, a w meczu z Bayernem na tą pozycje wychodził Vidal. Potrzebujemy skrzydeł na już
2
@didzejos Każdy kto zna sie na taktyce wie ze trzeba tak zrobic . Oczywiscie nie a kazdym razem, ale próby musza byc gdy przeciwnik gra tak wysoko i takim pressingiem.
0
@didzejos Tu problemem nie był Suarez, a większość naszego składu. Bayern podszedł do nas naszym stylem i wymuszał pressingiem błędy w wyprowadzeniu piłki. Najlepszą odpowiedzią na takie zachowanie przeciwnika są technika, zwrotność i szybkość (albo stawianie autobusu). Umiejętność opanowania piłki, obrócenia się z nią i ucieczki rywalowi, który ruszył do pressingu. Brakowało nam wszystkiego. W środku pola poziom przyjęcia piłki był karygodny i tylko De Jong umiał się urwać, zostawić za sobą dwóch graczy i... nie mieć do kogo podać, bo w ataku też brakowało szybkości i zwrotności, a do tego Suarez dawno zatracił swoja bajeczną technikę przyjęcia. On juz nie lobuje przeciwników zagraniami piętą, tylko walczy o to żeby piłka nie odbiła mu się od sęka. Prawda jest jednak taka, że nie przegraliśmy przez Suareza, a przez obronę i środek pola, gdzie panowała totalna indolencja w przyjęciu i wyprowadzeniu piłki.
1
@didzejos Nie było za bardzo do kogo takich piłek grać. Dziadziuś postanowił, że ani 1 skrzydłowy nie zagra...