- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1618 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1618 Culés
2
Xavi, Iniesta, Puyol - którego z nich najbardziej cenicie i podziwiacie?
3
@DaPi
Carles Puyol:
- charakter
- klasa
- zaangażowanie
- odporność na ból
2
@DaPi Puyol za jego zaangażowanie do gry szacunek w jej trakcie oraz duch prawdziwego kapitana który wpływa na innych
1
@DaPi
1. Puyol
2. Xavi
3. Iniesta
2
@DaPi Carles Puyol:
- Za ogromne zaangażowanie i granie na całego, nawet kosztem zdrowia;
- Za bycie najlepszym kapitanem Barcelony;
- Za prawdziwą miłość do klubu i stawianie jego dobra ponad swoje (np. obniżenie zarobków);
- Za szacunek do rywali.
5
@DaPi Chodzi klase poza sportową? Jeśli tak - Iniesta i Puyol dla mnie są krystaliczni. Xavi znacznie, znacznie niżej.
Piłkarsko oczywiście Xavi i Iniesta wyżej od Carlesa.
1
@DaPi Z tej trójki najbliższy mi w kwestiach sympatii jest Puyol, ale najbardziej mimo wszystko cenię Xaviego. Uważam, że wiele osób zaczyna już deprecjonować jego piłkarski kunszt, patrząc przez pryzmat pracy trenerskiej itd., podczas gdy ja wciąż uważam, że to najlepszy pomocnik jakiego dane było mi kiedykolwiek oglądać. Pomocnik idealny.
Gdybym miał wytłumaczyć komuś kto nie ma pojęcia o piłce nożnej co to znaczy że ktoś gra "na pomocy", czym ta pozycja się wyróżnia, jaka jest to rola na boisku i w związku z tym co trzeba potrafić bądź jakie mieć parametry to od razu pomyślałbym o Xavim jako przykładzie.
Iniesta pomimo retoryki o "bliźniakach z Barcelony" był piłkarzem zupełnie innym - również jednym z najlepszych w historii - ale innym.