- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1269 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1269 Culés
1
1. Którą ze sportowych dyscyplin zespołowych uważacie za najtrudniejszą do uprawnia?
2. Którą z dyscyplin sportowych indywidualnych uważacie za najtrudniejszą do uprawiania?
1
@NeroTFP Dwa razy żużel ;).
2
@NeroTFP 1. Nie wiem
2. Skoki narciarskie
3
@NeroTFP 1. Hokej na lodzie nie jest łatwy.
2. Skoki Narciarskie
3
@NeroTFP O to nie są zbyt łatwe pytania :D
1. Drużynowo szczerze ciężko mi wybrać. Siatkówka jest uważam bardzo trudnym sportem do uprawiania
2. Z indywidualnych, jeśli można pisać bardzo specyficznie, to trójskok bym wskazał.
3
@NeroTFP Wydaje mi się, że pierwsze to hokej, jazda na lodzie, mało widoczny krążek, który cały czas jest w innym miejscu i jeszcze się trzeba bić :D
A drugie to myślę, że zawodnik MMA, gdzie tak naprawdę w ułamku sekundy możesz przegrać.
1
@NeroTFP 1) Nie wiem.. Może sztafety na igrzyskach, szczególnie podczas finałów, presja ogromna
2)Skoki narciarskie
1
@NeroTFP 1.Hokej,dubel tenisa stołowego
2.Rajdy samochodowe(chociaż jest z nami pilot),Biathlon mega męczące to musi być,tam to mają wytrzymałość max
3
@Bykunn W siatkówce naprawdę musisz być dobrym by zaistnieć.Nie wystarczą warunki.Musisz mieć to coś.
1
@NeroTFP zespołowo to myślę, że koszykówka. Nie dość, że przeważnie trzeba mieć predyspozycje do uprawiania tego sportu to w zasadach europejskich jest wiele zasad i trzeba je ogarniać, zeby nie zgarniać przywinień. Do tego taktyka.
Indywidualnie to mysle, ze F1. Głównie ze względu na trudna dostepnosc do treningow w mlodym wieku
1
@Encore Ja nie znam się na całej masie sportów zespołowych ale myślę, że siatkówka wydaje się zwodniczo łatwa. Zagranie całego meczu na poważnie to jest katorga dla kondycji i szczególnie dla kolan :D
1
@NeroTFP 1. Rugby
2. Gimnastyka artystyczna
2
@Bykunn Chociaż dla mnie bardzo trudna jest koszykówka.Szczególnie ta obecna gdzie sam wzrost już ci nie gwarantuje nic bo niektóre zespoły przechodzą na small ball.Żeby grac w takiej NBA musisz po prostu być bardzo dobry w koszykówke.Jeszcze do tego rozumieć taktyke.Ogólnie koszykówka jest bardzo skąplikowanym sportem.
1
@NeroTFP
1. Biathlon (Zabiłbym gdyby ktoś w mojej drużynie strzelał jak Magda Gwizdoń.
2. Dziesięciobój
1
@NeroTFP
1. Rugby
2. Kolarstwo
1
@NeroTFP drużynowo zdecydowanie siatkówka, w żadnej innej nie zależy tyle od partnerów jak tutaj, a indywidualnie zdecydowanie dziesięciobój