- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
GreenNinja55555
18
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Lanosss
13
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
1
Jak dla mnie lepiej żeby Messi odszedł.. Po tym jak się zachowuje można mieć żal.. Czas zacząć budować nową Barcelonę
0
@Robert1603 Czyli jak, bo nie rozumiem? Ma wyjść i powiedzieć -"Słuchajcie chce odejść z Barcelony, ale jeszcze nie wiem czy dogadam się z nowym klubem"? Na pewno, gdy dojdzie do porozumienia z nowym klubem to Leo o wszystkim poinformuje, że odchodzi itd. a teraz to po co ma coś paplać co może nie wypalić ;p
2
@4drian0 Śmieszne, że jak Neymar zachowywał się tak samo to był wyzywany od najgorszych najemników XD
0
@Dzemix111 Sam ostatnio wspomniałem, że sytuacja z Leo jest podobna do tej z Neymarem ;p Ja nie widzę w tym nic złego, że nikt z tej dwójki nic nie mówił, bo po co? Powie, że chce odejść i nie daj Boże transfer się nie powiedzie i co wtedy? Chłopaki jednak zostaje? xD
0
@Dzemix111 Ale Messi zakomunikował Barcelonie że chce odejść a Neymar z tego co pamiętam do samego końca milczał?
1
@xixi ale tutaj chodzi tylko o to jak zachowuje się wobec kibiców, a nie klubu.
@4drian0 Jednak skoro oficjalnie poinformował klub, to chce odejść. Cały świat wie, że Leo chce zmienić klub, a On milczy. Ciężki temat, nie chce mi się nawet podejmować rękawic :p
0
@Dzemix111 Klub poinformował? Chyba coś mnie ominęło. Podrzuć jak znajdziesz to info.
0
@4drian0 Leo poinformował klub o swoim zamiarze, czy nie?
0
@Robert1603 co ty pier....sz typie? Widzę, że co niektórzy tutaj już do reszty ocipieli. Dziwicie się Leo, że chcę odejść po tym wszystkim co ten zarząd zrobił z klubu. Każdy teraz obwinia Messiego za jego zachowanie i jaki to on jest nie w porządku wobec klubu, że w tym momencie chce odejść. Po tym wszystkim co zrobił dla tego klubu nikt kompletnie nikt nie powinien jechać po nim, że np żaden z niego kapitan, że nikt nie będzie za nim płakał... itp...itd. Ja liczę na to, że jednak zostanie i zamknie mordy takim kibicom jak ty. A zbudować to możesz domek z klocków lego. Tfuuu!