La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1464 Culés

14

Mam trochę wrażenie, że ludzie którzy w każdym komentarzu narzekają i wylewają wiadro niepotrzebnych pomyj na Leo (pomyj, nie krytyki), to najbardziej ucierpieli psychicznie po tych plotkach, te informacje kompletnie zburzyły ich światopogląd, czy nawet jakąś wartość w życiu. Inaczej ciężko wytłumaczyć taką zawiść.

1

@macio_944 Mi takie ciągłe biadolenie o jakimś honorze itd już uszami wychodzi.

3

@MaziFCB Mnie nawet na początku śmieszyło, a dziś już coraz bardziej męczy. Trzeba zacząć po prostu ignorować :)

0

@macio_944 Ty za to poświęcasz za dużo postów w drugą stronę, też mógłbym napisać ze mnie to bawi. Ale mnie to nie interesuje. Jak to mówią od miłości do nienawiści jeden krok, jedni czują się oszukani inni nieważne co zrobi Messi i tak będą po jego stronie dla osób po części postronnych jak ja to taka niezdrowa naparzanka. Tyle że nie zgadzam się by Messiego puścić za darmo jak tu pisałeś, klubu na to nie stać tylko tyle i aż tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?