- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1273 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1273 Culés
3
Moje zdanie o całej tej chorej sytuacji jest takie że,Messi jako kapitan i legenda,który już koniecznie chce odejść,powinien zachować się jak Xavi i Iniesta. Iść grać poza Europę i zarobić,od Barcy dostał wszystko co ma,zdrowie,szacunek,sukcesy i pieniądze,a teraz pójdzie do jakiegoś City i jak trafi na nas w lidze mistrzów to będzie nam walił bramki tak jakby nigdy tu go nie było.Nie pasowało mu,że Koeman pozbywa się kumpli z jachtów celem naprawienia drużyny która nadal ma grać pod niego!Najlepszy piłkarz w historii ale i najgorszy kapitan Barcy jakiego pamiętam(od 1998).Strasznie mnie to boli,ale z niewolnika nie ma pracownika,ktoś mu słabo doradza ale to już inny temat.Nie ma piłkarza ponad klubem,żeby wybierał prezesa,trenera,piłkarzy....Mi też nie pasuje działanie Bartomeu ale od tego są zarząd i socios.Nie będę go wrzucał do jednego worka z figo,ale..po takim odejściu pokryje się brudną łatką niestety...Nadal liczę(ale nie wieżę)że to się dobrze skończy.Pozdro.VeB
2
@degor102 Dla niego już jest za późno żeby zachować się jak Xavi i Iniesta. Ten pociąg już odjechał. Teraz to już jest wybór pomiędzy skandalem, a niesmakiem.
0
@degor102 Messi w takiej formie ma grać po za europa ? chłop wykręcił ponad 20 bramek i ponad 20 asyst w tym sezonie. Myśle że on chce jeszcze coś dołożyć do swojej legendy a nie grać tylko dla kasy w Chinach czy gdzieś tam.
1
@degor102 Niestety ale charakteru to mu zawsze brakowało, nie można mieć wszystkiego, ale szkoda że taka ciamajda z Messiego w tym aspekcie. Zastanawiam się czemu on wgl został kaitanem Barcy, przecież to kpina jakąś i rezultaty tego widzieliśmy od 2016 roku w najważniejszych meczach LM.