- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1663 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1663 Culés
0
Szaczunek DLA LEO !!
Pogarda dla zdrajcy Bartka !!
4
@Pawel1980 XD
1
@Pawel1980 Messi mówił w tym wywiadzie że Bartek nie stworzył zwycięskiego projektu... A jeszcze niecały rok temu udzielił wywiadu że przez ostatnie dwa lata mieli świetna drużynę i zwycięski projekt i to winna piłkarzy że nie podolali z roma i lfc... To jak to w końcu jest ? Był ten projekt czy nie bo w jednym wywiadzie Leo mówi że tak a dziś że nie ma projekt i tylko latanie dziur
0
@ksobi Z ust Leo wypływają same mądrości prawda objawiona. On się nie myli!
Więc okaż szacunek, bo Cię zaraz zjedzą...wiesz pora na kolację :P
1
@norbi77 akurat szacunek do Messiego mam ale też nie uważam go za aniołka:) Bartoemu jest fatalny i to wszyscy wiemy ale osobiście nie jestem w stanie zrozumieć niektórych ruchów z ostatnich dni w wykonaniu Messiego. No sory ale nie trzymają mi się one kupy
1
@ksobi Tak samo jak ja. Ja nie rozumiem jak wielu tutaj od razu wierzy w każde jego słowo. Szok :)
0
@ksobi
Jaki projekt ? Z Setienem. Daj spokuj. Rok temu bylo jeszcze co innego bo byl projekt Valverde i fakt ze wtedy np odpadniecie z Liverpoolem to byla wina pilkarzy ! A mogla by byc LM z projektem Valverde.
0
@Pawel1980 Ale to nie są moje słowa tylko Messiego
0
@ksobi
To Ci odpisalem.
Rok temy jak to mowil byla inna sytuacja.
Potem wszystko zostalo rozpiepszone
0
@Pawel1980 przecież on w wywiadzie mówił że decyzja o odejściu nie zapadła w tym sezonie. Od dłuższego czasu mówił o odejściu
0
@ksobi
Od dluzszego czasu w trakcie tego sezonu :)
0
@Pawel1980 Pierwszy raz chciał odejśc jak jeszcze żył Tito więc ta decyzja nie jest nowa. Ostatecznie to właśnie Vilanowa przekonał go do pozostania w klubie
0
@ksobi
Zdanie mozna zmieniac. Ten kro tego nie robi jest glupcem.
Jest takie przyslowie poza tym :)