- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1226 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1226 Culés
4
Widzę dyskusje o postaciach z Lola i i za każdym razem denerwuja mnie ludzie śmiejący sie z Garena. Postać bardzo prosta ale PO TO KUŹWA JEST BY NIM KURDE GRAC a nie śmiać sie z kogoś. Nie szanuje takich ludzi. U mnie szacunek z graczy lola mają ludzie,którzy w dupie mają mete i grają tym co lubią.
Jak grałem uwielbiałem Kayle,Teemo,Cho gatha,Malphita,Nasusa.
1
@Hushovt Szczerze to z Garenem to chyba tylko silvery z easta mogą pisać.
1
@Hushovt W punkt, ja lubiłem grać prostymi postaciami jak Annie, Master czy Vi, ale również trudniejszymi typu Lee Sin czy Lux, każda postać ma coś w sobie ^^
0
@myscooter Po to są postacie łatwiejsze i trudniejsze jeśli ktoś lubi Garena to nim gra więc nie rozumiem dlaczego ludzie tak spinają dupę o to. Nie znoszę takich ludzi z całego serca.
1
@myscooter Garen jest op, ktoś kto potrafi nim grać zawsze wygrywa solo linię
1
@Hushovt >ocenianie graczy przez pryzmat postaci którymi grają, ha tfu
Całkowicie sie zgadzam, gram 4fun i korzystam z postaci którymi mi się gra najlepiej
1
@PrinceDamon No i właśnie tacy ludzie tworzą tą toksyczną społeczność lola bo to,że jest toxic to każdy wie i nie ma co z tym polemizowac ;D
1
@Hushovt W życiu nie zagram właśnie przez te chora społeczność. Postacie wybieraj tylko z mety bo jak nie to reszta teamu Cię wyśmieje. Masz niska range bo mało grasz? Haha, silver haha beczka.
1
@barcelonistka1899 Dlatego jeśli sie gra to ma sie w dupie co ma do powiedzenia twoja drużyna na temat twojej postaci. Grasz i robisz co możesz by wygrać a im nic do tego kim grasz