- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1512 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1512 Culés
0
Jarosław Pinkas, główny inspektor sanitarny.
"Dodał, że szczepionka będzie dostępna dla tych najbardziej rozważnych, najbardziej odpowiedzialnych, tych, którzy nie są egoistami, ponieważ szczepimy się nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych"
Szczepionka ma być gotowa w tym roku. To jakiś żart, prace trwają latami, czekają na efekty, a ci już mają mieć? Xf
1
@MESSIah16 Pinkas to jest taki dzban ... ostatnio mówił że całe społeczeństwo popiera sanepid by zakazać wesel tylko pary młode mają problem i żeby składać życzenia przez skype
0
@MESSIah16 Siłą mnie nie zaciągną na ten syf xd
1
@MESSIah16 powiem tak. Na wstępie zaznaczę, że na wszelkie ruchy antyszczepionkowe klne, pluje i uważam że powinni ich spalić. Ale jeśli szczepionka będzie jeszcze w tym roku, nawet nie ma opcji że ją przyjmę. Inne szczepionki musza być badane latami, na przeróżnych grupach wiekowych, etnicznych itp itd, a ja, osoba względnie młoda, ze względu na osoby ktorym i tak już wiele zostało, mam ryzykować dla nich swoim zdrowiem? Może brzmi to źle i egoistycznie, ale jako 24 latek nie mam zamiaru stawiać zdrowia jakiegos 70latka ponad swoje.
0
@Gwyn
brzmi to rozsądnie, każdy powinien się martwić o samego siebie i tyle
0
@Pawelec7
no to niezły dzban:)
0
@MESSIah16
"najbardziej odpowiedzialnych, tych, którzy nie są egoistami, ponieważ szczepimy się nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych"
to mnie po prostu rozwalilo , dobre smieszek z niego
czyli moja teoria sie sprawdzila ze £.$ cy € zarobia wielkie koncerny farmaceutyczne
wiadomo kto zrobil ta "szczepionke " ?
jak ktos chce sie szczepic to niech sie szczepi , ja sie szczepic nie zamierzam