- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1652 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1652 Culés
9
Nie ma co wyciagac absolutnie zadnych wnioskow ze sparingow. A juz tym bardziej z trzecioligowcem. Przypomne jeszcze ze z tej klasy rywalem to co najwyzej Barca zagra w pucharze krola.
Wyniki sparingow sa o kant tylka potluc. Wystatczy przytoczyc chociazby presezon gdzie gralismy z kazdym bardzo dobrze, Real natomiast przegrywal wszystko jak leci. A potem przyszedl superpuchar i dostalismy manto.
To samo jak Real dostal wciry od Atletico. Tez im chyba z 8 wcisneli, a potem w lidze bylo calkiem inaczej. Takze z jakakolwiek ocena trzeba sie wstrzymac do powaznych meczow. Czyli tych o punkty.
Bo to tam bedziemy widzieli prawdziwy obraz gry. Nie bedzie juz tez 11 zmian. Poki co nie ma ani czego krytykowac, ani sie czym podniecac.
1
@geass wiadomo, wiadomo. Busi to zawodnik na ważne mecze, w lidze odpali
4
@geass bzdurne gadanie. Sparingi są właśnie po to, żeby wyciągać wnioski, później się ocenia
11
@geass Co kogo obchodzi wynik. Ale pewne zachowania boiskowe można obserwować i nie napawa to optymizmem. Od graczy który ostatni sezon zakończyli mantem 2:8 oczekuję pokazania chociaż zaangażowania, nawet jakby mieli grać z reprezentacją barcelońskich podstawówek
0
@LucaBrasi sparingi sa po to zeby sobie pobiegac, pocwiczyc pewne elementy gry i uniknac kontuzji. Przeciwnik robi to samo. Nie ma cisnienia na jakikolwiek wynik.
To nie jest tak, ze rywal daje z siebie 100% w takim meczu.
To tylko taka gierka treningowa, ktora jest transmitowana w TV.
@Bykunn mnie bedzie interesowalo czy zaangazowanie bedzie w pierwszym meczu o punkty (chyba Villarreal). Reszta nie ma wiekszego znaczenia.
Nawet nie wiemy jaka ma byc ta faktyczna pierwsza 11. Koeman widzi kazdy trening. I ma o wiele szersze spojrzenie niz to co bylo wczoraj. Tak po prawdzie tez to wewnetrzna gierka pokazuje mu wiecej niz to co my widzielismy wczoraj. Bo nawet jak bysmy zlozyli 11 rezerwowych to bylaby to 11 lepsza niz nasz wczorajszy rywal.