- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1610 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1610 Culés
7
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Cóż za zmiana !
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1307569520345784321
44
@Ghotti Moim zdaniem Victor Font ma jakąś obsesję na punkcie Xaviego, który wychodzi na to, że nie ma żadnych wad. Zastanawiam się czy Pan Font bierze w ogóle pod uwagę, że może nie wypalić jako trener. Idealizuje go jakby jako trener osiągnął nie wiadomo co. Żeby się nie rozczarował zbyt szybko, gdyby był prezydentem. I żeby była jasność, życzę Xaviemu jak najlepiej.
7
@Ghotti xD i co mu zaproponują? Bycie asystentem trenera? Jakieś stanowisko w zarządzie? Przecież odwołanie go z funkcji trenera żeby został nim xavi (przy dobrych wynikach) to bedzie strasznie poniżające danie mu jakiejś innej fuchy żeby tylko nie wyszło głupio ze traci posadę trenera
14
@Ghotti mam nadzieję ze Pan Font te wybory przegra z kretesem. Facet sprawia wrażenie nawiedzonego. Gada populistyczne hasła i na dodatek ma obsesję na punkcie Xaviego większą niż Alba na punkcie Messiego ;)
5
@Ghotti Gościu odleciał już kompletnie , wydawał się najbardziej konkretny ze wszystkich kandydatów , teraz plecie 3 po 3 , bez przerwy ten Xavi i Xavi , słuchać się go już nie da jak Rivaldo
0
@Ghotti Teraz odlecial.
0
@Ghotti Koeman poprawia w znacznym stopniu styl gry, udaje mu się nawet osiągnąć jakieś trofea.
A tu cyk, przychodzi pan Font i pyta Xaviego co zrobic z obecnym trenerem xD
Mam nadzieję, że Font ostatecznie się pogrąży tymi wypowiedziami, strasznie nieprofesjonalnie się wypowiada i bije od niego zwykły fanatyzm
0
@Ghotti Pan Font i jego Xavi.
Może niech pan Font sprawdzi gdzieś swoją zabawkę, zanim odda jej drużynę do prowadzenia.
Chyba, że wjedzie z jakąś gotówką na transfery, wtedy to sobie może Xavi trenować jakiś nowy dream team, będzie łatwiej.