- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1191 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1191 Culés
2
Ja mam mieszane uczucia z tym Suarezem - z jednej strony sie ciesze bo duet Messi, Suarez jak dobry był na lige i faze pucharową LM tak zabijał ducha zespołu bo chłopcy widzieli tylko siebie na boisku i w najważnieszych meczach brakowało drużyny jako takiej. Z drugiej strony to jest 3 najlepszy nasz napastnik w historii i klasy piłkarskiej mu odmówić nie można a przechodzi do głównego konkurenta LL. Pomijam kswetie finansowe (a w zasadzie ich brak ;)) - chodzi mi o sam aspekt sportowy raczej.
0
@sokot A ja nie mam mieszanych uczuć. Dał wiele radości, ale jego czas w Barcelonie ewidentnie już minął. Sportowo nie jest w stanie dać tyle co kiedyś. I nie chodzi tu o ogórki z La Ligii, tam może nabijać statystyki, ale Barca potrzebuje napastnika, który zagwarantuje dużą jakość w najważniejszych meczach sezonu. Real ma Benzeme, Bayern Lewego, nawet Borussia ma Hallanda, który gwarantuje więcej niż Suarez obecnie. Zamiast robić mu problemy, powinni go pożegnać jak legendę i dać wolną rękę w wyborze klubu. Niech Luis idzie i gra, bo jeszcze przynajmniej dwa duże turnieje przed nim w reprezentacji.
0
@PawkoFCB mógłby jednak zostać na zmiennika - podobno zaakceptowałby taką role w zespole niż oddawać go do zespołu z TOP3 LL.
0
@PawkoFCB spójrz na statystyki w meczach z najlepszymi klubami a nie jakieś domniemania, może porównaj także grę poszczególnych zespołów w tych spotkaniach.
0
@sokot zaakceptowałby taka rolę, ale za obecną pensje. A trzymać zawodnika za taką kasę, żeby wchodził z ławki to trochę kiepski pomysl
0
@Nieznajomy To tylko jeden sezon - założę się że pomógłby w najważniejszych meczach sezonu jak by był głodny gry.