- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1429 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1429 Culés
5
Jakby ktoś był zainteresowany, to na stronie Nike ponownie pojawiła się w sprzedaży błękitna wyjazdówka Barcy z zeszłego sezonu. Nadal można dodać nazwisko i numer piłkarza, więc dla kogoś, kto chce sobie jeszcze sprawić koszulkę z Suarezem, albo Vidalem jest to idealna okazja. Cena? Taniocha, bo 170zł.
https://www.nike.com/pl/u/meska-koszulka-pilkarska-fc-barcelona-2019-20-stadium-third-htsd8R/AT0029-310
Edit: Żółta też jest, ale bez rozmiaru "M":
https://www.nike.com/pl/t/meska-pilkarska-koszulka-wyjazdowa-fc-barcelona-stadium-2019-20-6g3z64/AJ5531-728
0
@LuisSalvano właśnie jej szukałem na jakiejś promocji, dzięki! a widziałeś może prematch w kolorowe ciapki z zeszłego sezonu? bo nie umiem znaleźć
0
@1996messi Hm, chyba mi się nie rzuciła w oczy, jak teraz przeglądałem. Jak na stronie Nike wpiszesz FC Barcelona to wyskoczą Ci wszystkie produkty.
0
@LuisSalvano Facet zaczyna się od L także nie będzie problemu z żółtą.
0
@MontelQ Ups, to jeszcze okaże się, że nam anulują wszystkie trofea, ponieważ w męskiej drużynie Barcy gra kilka kobiet, m.in. Messi, Alba :(
0
@LuisSalvano :D Nie tyle kobiet, co chłopców.
0
@MontelQ Ja nie wiem skąd ten durny tekst się wziął. Na wzrost nie ma się wpływu. Uważam, że jak już to faceta poznaje się po osobowości i dojrzałości, a nie po tym, jaki nosi rozmiar ciuchów. Równie dobrze mogę napisać, że facet kończy się na XL, a od XXL zaczyna się hipopotam.
1
@LuisSalvano ale fajna promocja !
1
@LuisSalvano
Widać niektórym tutaj brakuje rozmiaru gdzie indziej i muszą się dowartosciowac :>
0
@Toretto Haha :D
0
@Toretto xD od teścia mi odpierd sorry