- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1143 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1143 Culés
5
Liczby rosnąć będą bo okres grypowy, jak co roku, od dziesięcioleci, zaczyna się rozkręcać. Nic w tym dziwnego. Umierają osoby starsze i stare? Wielka strata i wyrazy współczucia dla bliskich jednakowoż ludzie umierają dziennie w tym dzieci, i to w dziesiątkach tysięcy na Świecie z różnych przyczyn. To jest prawdziwa tragedia.
Osoby starsze mające choroby wszelakie, czy to choroby typowo starcze czy inne, kardiologiczne, onkologiczne itp wiadomym jest że przy zlapaniu grypy również są w dużym stopniu narażeni na ciężkie przejście choroby w tym tragiczne jej skutki.
Tak samo jest z COVID-19, jako że jest to wirus grypopodobny. Im dłużej kraje będą się bali przyznać do błędu lockdawnu i będą robić testy i informować społeczeństwo rusz to rusz o nowych " liczbach " tym sztuczny strach i " nienormalność " sytuacji będzie trwała.
Szczepionka na grypę w różnych odmianach jest co roku, od dekad, a grypa jest nadal gdyż normalnym jest ze wirus grypy mutuje, po prostu... To wie każdy... Z COVID-19 jest identycznie i żadna szczepionka nie sprawi że on zniknie gdyż on również mutuje i mutować będzie.
Ludzi na sprawy onkologiczne dziennie w Polsce i na Świecie umiera liczba kilkadziesiąt lub kilkaset razy większą ale to nikogo nie interesuje, dlaczego? A no dlatego ze biznes onkologiczny ciągnący za sobą długotrwałe leczenia i chemię, jest żyłą złota dla lobby w nim uczestniczącego.... Smutne ale prawdziwe...
Z COVID-19 rzeba nauczyć się żyć i tyle... Aż tyle i tylko tyle. Musi wrócić normalność na Świecie.
0
@FC1899Barca po co zakładasz kolejną dyskusję?
3
@NaFazieHitman Pisz to raczej do tych, którzy sieją tu ferment odnośnie tej pseudo-pandemii koronawirusa.
1
@FC1899Barca w punkt!
1
@FC1899Barca
dokładnie ale nie przekonasz do tego tych co ślepo wierzą w TV, politykom itp.
większość ludzi się już jednak obudziła i zdałą sprawę że z tym żyć trzeba będzie, zresztą koronawirusy są z nami od lat 60
zresztą proponuje obejrzec