- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1421 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1421 Culés
4
https://mobile.twitter.com/MSkwierawski/status/1309852775875063810
Ekspert.
0
@tristan87 idąc tym tokiem myślenia żaden trener z topu tak naprawdę nie jest z topu.
0
@tristan87 Nie jest najlepszym i nigdy nie byl.
4
@Rewolucja123 Jest. Kto niby jest lepszy, przereklamowany Pep ktory poza najmocniejsza w historii Barca, na jaka trafil, nie potrafi wygrac LM w ostatniej dekadzie, obejmujac najsilniejeze zespoly kolejno w Niemczech i Anglii, a potem odpadac z Lyonem grajac druzyna kupiona za miliard funtow?
0
@YoNoEntiendoNada Bo LM to jest wyznacznik. Klopl potrafi zbudowac ekipe, ale tylko na dublet max na te chwile. Powiedz mi, czy potrafil zdobyc dublet LM+Liga, czy tryplet krajowy, czy dublety krajowe. Jest jednym z najlepszych, ale nie najlepszy.
0
@Rewolucja123 kompletnie się nie zgadzam. Jak wygrali LM to z City ligę przegrali o włos, grali na bardzo wysokim poziomie. Pep ma drużynę za miliard a odpadał z takimi potęgami w LM jak Monaco, Tottenham czy Lyon. Nie mam więcej pytań.
0
@Jojko i kazda z tych druzyn byla w polfinale lub finale. Dolozmy Atletico, Real i Barce, czyli 2 zwyciezcow LM i finaliste. Byl jeszcze Liverpool, ktory przegral w tym samy sezonie lige.
3 finalistow, 2 zwyciezcow i 2 wpadki.
0
@Rewolucja123 A co mnie interesuje że Totki były w finale? Taka ekipa, to powinna Tottenham dupą wciągnąć.
Od odejścia z Barcelony ma gość zjazd w LM. Z Bayernem były jeszcze półfinały z mocarnymi drużynami hiszpańskimi. W City miał prawo odpaść tylko i wyłącznie z Liverpoolem.