La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

konto usunięte

19

Lew Jaszyn i kapitalna obrona! Uderzenie z rzutu wolnego równie piękne. Półfinał Mistrzostw Świata 1966. @Colon @JimMorrisonFCB @NeroTFP @Janiama @Triv44 @YoNoEntiendoNada @Don-Corleone @Arkon @kamilo0066


2

@Yosemite Co to był za bramkarz!

4

@Yosemite Aaa nasz słynny napadzior, legenda polskiej piłki, czyli Gerard Cieślik to mu dwie bramki zapakował (za pajdę chleba z margaryną), ech co to był za mecz, przecież pokonać naszych najbliższych "przyjaciół" z ZSRR, na dodatek po wydarzeniach w Poznaniu czy na Węgrzech - bezcenne!!! Mecz legenda, oczywiście, że nie widziałem tego meczu on live, urodziłem się dopiero osiem lat później po tym historycznym meczu, ale ŚP. Dziadek - ciągle mi o nim opowiadał, był na tym meczu on live, mój dziadziuś bardzo "kochał" sowiecką swołocz :) W gwoli ścisłości to Cieślik w pierwszej połowie przeputał karniszonka i trzy razy Żeśmy obijali słupek, ale w drugiej połowie Gerard się zrehabilitował i zapakował dublecik Lwu Jaszynowi, ale portero był wybitnym, z żalem to muszę przyznać :)

1

@Yosemite strzał też niczego sobie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?