- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1496 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1496 Culés
23
Ter Stegen ma nadzieje, że otrzyma zielone światło do gry od klubowych lekarzy w środę przed meczem z Dynamem Kijów. [COPE]
1
@BarcaInfo moim zdaniem nie powinien jeszcze w tym meczu grać
12
@DaPi na pewno wezmą to pod uwagę xd
Komentarz usunięty
4
@horang Ogóra? serio? Już zapomniałeś ile setek obronił z realem czy getafe? Nie jest to świetny bramkarz ale nazywanie go ogórem to spora przesada.
0
@maatiixx leciała prosto w niego to obronił, obejrzyj sobie jeszcze raz powtórki i potwierdzisz moje słowa.
Bardzo niepewny bramkarz.
1
@busquets5 o co ci chodzi? Wyraziłem zwoje zdanie, ze nie powinien jeszcze grać w meczu z Dynamem. Ty nigdy nie napisałeś podobnych komentarzy? W sumie szukać długo nie musiałem i uważaj bo na pewno wezmą to pod uwagę
1
@horang
Kolejny przykład ,że nie masz pojecia co to szacunek do piłkarza. Deprecjonowanie Neto i nazywanie go ogórem
Załosne.
0
@MarioVeB! No dobrze, czyli co Neto osiągnął w piłce że zasłużył na szacunek?
Idąc twoim tokiem myslenia
0
@MarioVeB! widzę że twoje komentarze są nic nie warte, nie masz żadnego argumentu.
Nie włączaj się następnym razem w tam gdzie dyskutują dorośli.
Komentarz usunięty
0
@MarioVeB! śmieszny jesteś typie