La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

2

Po cichu liczę że za cztery lata a może wcześniej ten pan może być prezydentem Stanów Zjednoczonych. Każdy kto choć trochę interesuję się wrestlingiem wie kto to
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kane_(wrestler)

1

@lucas/catalan już jednego wrestlera właśnie Amerykanie pożegnali xD

0

A tak serio to widziałem z nim kilka wywiadów, ale to było dawno, bo jakoś w 2012 roku. Rzeczowy gość i mądrze mówił. Widzę, że poglądy ma libertariańskie, wiec bardzo mi odpowiadające :)

@Colon polityk do zapoznania się ;)

konto usunięte

0

@patry295 kogo? Bo teraz nie jestem w temacie

0

@lucas/catalan teraz zobaczyłem na jego biografie. Możesz sobie wybić z głowy jego kandydaturę na prezydenta, bo urodził się w Hiszpanii, a prawo amerykańskie nie pozwala komuś takiemu zostać prezydentem

2

@MesQueUnClub96 No Donalda Trumpa xD Hall of Fame wrestlingowej federacji WWE

0

@lucas/catalan Albo taki Vince Mcmahon :D

1

@patry295 Co to za wrestler jak nawet Stunnera nie umie przyjąć :-)


3

@lucas/catalan Steve Austin na prezydenta i piwo dla wszystkich

0

@PatrykBarcelona Mc Mahon nie umie federacją wrestlingową zarzadac co dopiero krajem

@patry295 aha, nie znałem aż tak bardzo praw w US, szkoda

konto usunięte

0

@patry295 @Transu96 a no ta XDDDD

0

@lucas/catalan Ale by była potężna Debata. ;)

0

@lucas/catalan @patry295 zainteresuje sie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?