- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1664 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1664 Culés
10
Najlepsza jedenastka Mistrzostw Świata 1998. Na ławce: Chilavert, Gamarra, M. Laudrup, B. Laudrup, Bergkamp. @Colon @JimMorrisonFCB @NeroTFP @Chakalaka @Janiama @Arkon @kamilo0066 @Don-Corleone @Triv44 @YoNoEntiendoNada
6
@Yosemite Marcel Desailly jeden z najlepszych środkowych obrońców w historii. Trochę zapomina się o nim ale to był człowiek nie do przejścia. Thuram dwie bramki z Chorwacją w półfinale, jedyne w reprezentacji a meczów miał pona 100. Trzeba wiedzieć kiedy strzelać bramki :) Dunga i Davids jeden i drugi świetny z piłką ale też znakomici w grze obronnej.
2
@Yosemite mam wrazenie na mistrzostwach w XI turnieju wybierane sa i gwiazdy swiatowegonfutbolu i rewelacje rozgrywek mniej znane zwyklym, przecietnym kibicom.
Tutaj mamy same wielkie nazwiska! Wszyscy z czolowych kadr!
Ah, ten Zizou w finale. Godlike!
6
@Janiama Też mi się wydaję, że Desailly jest niedoceniany. Gość rok po roku wygrał Ligę Mistrzów w dwóch innych klubach. Najpierw w Marsylii w sezonie 92/93, a rok później w Milanie. Do tego Mistrzostwo Świata, Europy na koncie i wszędzie odgrywał kluczową rolę. No i oprócz świetnego ustawiania się, czytania ruchów przeciwników, gry w powietrzu, siły, to jeszcze był bardzo elegancki - mógł też grać jako defensywny pomocnik, umiał ładnie rozprowadzać piłkę. Jeden z najlepszych w swoim fachu bez dwóch zdań.
2
@YoNoEntiendoNada Wówczas nie było jakiś Kolumbii, Urugwaju czy Belgii w półfinałach. Holandia, Chorwacja, Francja czy Brazylia były naszpikowane gwiazdami.
2
@Yosemite Pierwsze MŚ jakie oglądałem. Piękne wspomnienia.