- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1912 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1912 Culés
7
Znów cierpią niewinni, starsi, zwykli obywatele, bo policja się bawi z grupami walczących matołów.
20
@DonMatteo901 tak bo to wina Policji że on wlazł w tłum do którego strzelano.. Policja ma specjalne kule które omijają niewinnych.
2
@DonMatteo901 O nie policja wykonywała swoją pracę, jak oni tak mogli?!
2
@DonMatteo901 XDDDDDDDDD tak, wina policji bo narodowcy postanowili jak co roku zniszczyć marsz. Jeśli to "coś", bo ich ludźmi nie można nazwać, wmiesza sie w tłum, to ciężko o bezpieczeństwo zwykłych obywateli. Usuń póki mało kto widział
1
@DonMatteo901 ejeje a to nie ten dziadekstąd co sie oststni wycofal?
0
@tbas nie wiem czy zdajesz sobie sprawę Ale taka kula ma zasięg powyżej 100 metrów nie tak jak pistolety na kulki. Wiem że Ciężko to sobie wyobrazić no ale poszukaj filmików na youtubku dużo Ci wyjaśni;)
1
@maniak33333 I Policja jej używa bez powodu? . Filmik nic ci nie pokazuje? To wina Policji?
0
@tbas popatrz na więcej filmików ludzie którzy stali czy robili tylko zdjęcia dostali gazem czy kulka...
1
@maniak33333 pokaż mi tego niewinnego co stał, nikt obok nie rzucał wszystkim co ma pod łapa i dostał gazem.
0
@tbas No to znaczy tylko, że nasza policja jest tragicznie wyszkolona, jak nie potrafi trafić w agresorów i sprawców, tylko dostają starsi obywatele. I nie istotne kto to był, bo każdy niewinny, który ucierpi w tych zajściach będzie ofiarą nieudolności władzy.
PS. I potępiam całych tych pseudo patriotów, którzy robią zadymy.
0
@tbas tak dziennikarze atakowali policję, co ja Ci będę tłumaczył wystarczy poszukać w Internecie ile jest nadużyć policji. I nie ma z tego żadnych konsewkencji.
0
@tbas Masa filmików teraz krąży w internecie. Policja strzela jak popadnie, pałuje tych spokojnych, dziennikarzy. Skandal.
1
@DonMatteo901 czarna kurtka, czarna czapka zero kamizelki z napisem prasa, na 90% gość dla dobrego ujęcia stał na pierwszej linii frontu, dostał przypadkiem od gumowej kuli- życie po chu* się pchał (moje zdanie)