- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1677 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1677 Culés
0
Myślicie, że na początku grudnia skończy się nauczanie zdalne (a przynajmniej w szkołach i liceach), czy wydłużą do końca grudnia / stycznia (w styczniu i tak są ferie)?
5
@LuisSalvano wydłużą, niestety :( dramat studentów trwa
0
@LuisSalvano Obstawiam do końca roku zwłaszcza że w grudniu to nauka i tak tylko przez pół miesiąca
1
@LuisSalvano Ten semestr raczej w plecy a kolejny zależy od sytuacji
0
@LuisSalvano Oby jak najdłużej.
0
@LuisSalvano Do końca semestru albo do końca roku szkolnego/akademickiego.
3
@usztafik Mi to tam na rękę, ale szkoda mi dzieci z klas 1-3, zwłaszcza 1.
0
@LuisSalvano idę o zakład,że do końca roku szkolnego będzie zdalne
0
@LuisSalvano Stawiam, że wydłużą do końca tego semestru, a co później to zależy jak będzie wyglądała sytuacja.
@Bykunn Która opcja według Ciebie bardziej prawdopodobna w przypadku roku akademickiego?
0
@Dawid445 Wydawało mi się, że widziałem już informację z jakiejś uczelni że do końca tego roku będzie hybrydowe :/ Uważam, że rozsądniejsza jest opcja z tym semestrem, ewentualnie jeszcze miesiącem kolejnego. Cholera wie ;/ Znowu byłby problem z egzaminami chociażby jakby było zdalne
0
@jeyx77x Oj aż tak to oby nie.
0
@LuisSalvano Cholera ich wie. Bez pilota to ciężko stwierdzić co Mati powie.
1
@Bykunn Moja uczelnia już oficjalnie podała, że zajęcia do końca semestru w trybie zdalnym.
1
@Bykunn Na niektórych uczelniach nauczanie zdalne całkowite będzie trwać do końca tego semestru i wiadome to już jest od początku - przykładowo UJ (ale nie wiem, czy wszystkie wydziały, kilka na pewno), sesja też ma być zdalna. Ciekawi mnie tylko, czy zakończy się to na tym semestrze, czy przedłuży się to do końca, bo hybrydowe nauczanie myślę, że na pewno będzie do końca roku akademickiego i od tego nie da się uciec. Chociaż wiadomo, każda uczelnia może inaczej zadecydować.
0
@LuisSalvano Normalna pensje pobierasz a siedzisz w domu czy uczysz cos online jak to jest?
0
@LuisSalvano a niby dlaczego szkoda 1-3? No tak, biedne dzieci ;/ depresja!!!!!