- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
1
Gdzie był wielki Lewandowski?
Do wielkich mu brakuje bardzo dużo.
W Bayernie ma warunki by grać. Jak Bayern gra słabo to Lewy też, to samo w reprezentacji.
Jest świetnym dodatkiem do zespołu ale nigdy nie był i nie będzie trzonem drużyny.
0
@Roobo Zgasili go jak jak peta dzisiaj
0
@Roobo
No ale z drugiej strony tak jest z 9-kami.
4
@Roobo a co miał zrobic ?
Jego rola na boisku to wykanczanie sytuacji wykreowanych przez ziomeczków z druzyny bądz robienie miejsca ziomeczką z druzyny . Jako ,ze żaden z naszych pomocników czy skrzydłowych nie próbował nawet wybiegac do przodu to wyszło jak wyszło ;v
0
@kryhaa Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
Najlepsi na świecie a tak go ostatnio nazywają potrafią sami zdecydować o losach meczu. Gdy Lewy nie ma zespołu to sam nic nie potrafi zrobić.
1
@Roobo rozumiem, ze ma wrócić do obrony, przedryblować polowe reprezentacji Włoch i jebnąć z laczka w samo okienko, bo inaczej jest słaby? Jak był odcięty i nie dostawał piłek, to co miał zrobić, grając jako napastnik?
0
@Roobo Gosc jest najlepszym napastnikiem na swiecie . nie skrzydłowym , nie ofensywnym pomocnikiem tylko napastnikiem ! jego rolą ,zadaniem ,celem jest wbicie tego okrągłego przedmiotu do bramki ,ąz zeby on ten przedmiot wbił musi mieć najpierw piłke w obszarze jaki obejmuje pozycja napastnika . natomiast nasi pomocnicy oraz skrzydłowi nie zaoferowali przez całe 90 minut ( plus doliczony czas) nic co by mogło dać naszemu robciowi bramkę . Wieć uważam ,zę wynik tego spotkania to nie jest wina lewego ponieważ nie miał okazji zmienic wyniku meczu .