- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1310 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
132
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1310 Culés
1
Oczywiście, że lockdown wpływa na spadek liczby zarażonych i daje oddech służbie zdrowia. Jednak oczywistym jest również, że przynosi negatywne skutki dla gospodarki, edukacji oraz relacji społecznych, a także fakt, że po zamknięciu przychodzi otwarcie i znów wirus krąży coraz dalej i dalej. I niestety będziemy się tak bujać kolejny rok, raz zakażeń będzie więcej, raz mniej, raz będziemy siedzieć w domu, raz wydawać pieniądze w szale świątecznych zakupów.
2
@MESSIah16 Ja mam mieszane uczucia. Powiedziałbym że zamknięcie szkół, jakkolwiek szkodliwe dla dzieciaków, przynosi jakiś efekt. Zamknięcie galerii to jest kpina. Przykład pepco u mojej narzeczonej. Co z tego, że jej sklep zamknęli jak dwa pozostałe w mieście robią 200% planu tyle ludzi nawalone. Gdzie indziej to samo, ludzie nie mogą pochodzić po galerii to się snują po spożywczakach. A to co będzie się działo jak otworzą przed świętami to będzie apokalipsa
0
@MESSIah16 społeczeństwo wystarczy,że samo by odpuściło by sobie zgromadzenia i przestrzegalo maseczek jak pisma świętego i wszystko było by dobrze
2
@Bykunn ja uważam, że dzieci muszą chodzić do szkół, zdalna edukacja to jeden z największych absurdów, jakie widziałem. Nie daje praktycznie nic, szczególnie po mniejszych miejscowościach, a i w większych są kabarety
0
@MESSIah16 Zgadzam się jak najbardziej. Tylko czysto w kwestii rozprzestrzeniania się wirusa, wydaje mi się, że dzieciaki to roznoszą mocno. No tylko że straty związane z zamknięciem edukacji są ogromne i niestety niewidoczne od razu
0
@MESSIah16 hospitalizowanych więcej, zgonów więcej, respiratory bardzo mały spadek, gdzie widzisz odpoczynek w szpitalach?
0
@MESSIah16 No nie mów mi że wierzysz w to, że jest lepiej kiedy wszystko tylko nie liczba testów (a więc i mniejsza liczba zakażeń- logiczne) idzie w górę?