- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1121 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1121 Culés
0
Kontuzje moga wyjsc nam na dobre , moze Weterani po powrocie nie bedaa mieli miejsca w skladzie
2
@kaamil1910 Wierzysz w to? Bo ja nie :D
6
@kaamil1910
Jesli ktoś ma grać w Barcelonie to tylko dlatego że prezentuje odpowiedzi poziom i wygrywa rywalizację a nie z powodu kontuzji innego zawodnika.
Kontuzje mogą wyjśc na dobre? Może gdyby np. Busquets, Roberto i Pique rozwalili sie autami i polamali kręgosłupy, to wtedy byłoby jeszcze lepiej bo "Weterani" juz by nie mieli miejsca w skladzie, w sumie jakby zgineli tez nie byłoby żle, klub zszedłby z pensji a inni mieliby pewny skład. O to chodziło? Cieszmy się z kontuzji.
1
@pax idz spac . gdybys byl sprytniejszy to bys sie domyslil ze chodzilo mi wlasnie o to ze swoja gra pokażą ze zasługują na miejsce w skladzie . LaRamblowy Najmanie
1
@kaamil1910 dobrze, krótko
4
@kaamil1910
Czy ja Cie obraziłem? Napisałem cos o Tobie?
Gratuluję poziomu komentarza, jednego i drugiego :)
0
@pax a czy ja Cie obrazilem ? po prostu ze zwyklego Kom zrobiles taka afere zew prawie mi wmowiles ze zycze śmierci naszym Pilkarzą.
4
@kaamil1910
Tak obraziłeś, wiesz o tym doskonale. Ja odniosłem sie tylko do komentarza, Ty natomiast do mnie.
Po prostu nie rozumiem wpisów które sugerują dobroczynny wpływ kontuzji. Jesli ktoś chce grać i ma poziom który pokazuje to na treningu, trener widzac prace to docenia. Obecnie weterani pokazuja wyższy poziom od zmienników.
0
@pax yhyy, powiedz to Busiemu ;)
1
@kaamil1910
Co mam mu powiedzieć? Że są ludzie którzy się cieszą z nieszczęść innych czy że są ludzie którzy lubią innych obrażać? Ale następnym razem jak go spotkam to powiem o obu tych sprawach :)
0
@pax ile masz lat ze wypisujesz takie głupoty ?
2
@kaamil1910
Napisałeś głupotę, ja wyraziłem swoje zdanie na temat twojego wpisu. Potem zacząłes mnie obrażać, mimo że ja tego nie robiłem wobec Ciebie, ale to kwestia kultury. Teraz zamiast grzecznie przeprosic i zamknąć dyskusję wolisz dalej pisac o mnie. Nie powiem Ci swojego wieku, zdjęć Ci też nie wyślę, nie umówię sie też z Tobą na spacer, ja nie mam takich upodobań.
0
@pax 3maj się Marcin ! ;)
Ps . Obejrzyj wczorajszy mecz, zwróć uwagę jak grał Mingueza, Dest czy Nawet Alena , wróć do mojego 1 komentarza i jest odrobina szansy że zrozumiesz że nie chodziło mi jednak o " śmierć naszych piłkarzy " .