La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

0

Po ewentualnym, ale prawdopodobnym odejściu Messiego po tym sezonie widzę dwa pomysły na Barcelonę.

Pierwszy opierałby się na Griezmannie - czyli gramy 4-4-2 albo 4-2-3-1 i dokupujemy Antkowi konkrentego napadziora, który będzie pracował dla Francuza.

Drugi - tutaj oparłbym grę na Pedrim grającym w pomocy w 4-3-3 (w przybliżeniu widziałbym go na pozycji Iniesty). Tutaj też jest potrzebny napadzior przez duże N.

Szczerze mówiąc nie widzę miejsca w jednym składzie i dla Griezmanna i dla Pedriego. Tutaj będzie trzeba jasno postawić sprawę jaki mamy pomysł na grę, ale myślę, że bliżej nam jednak tego 1-4-3-3, a sprzedaż Griezmanna pozwoliłaby sfinansować dobrego napastnika.

0

@Katalonbar Skąd pewność, że Francuz nie odejdzie po tym sezonie?

1

@Coutinho007 Dla mnie to takie 50/50.

1

@Katalonbar Fajny chłopak ale za mało pokazał by myśleć o ustawianiu Barcelony pod niego, no i masz jeszcze kutinia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?