- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1585 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1585 Culés
1
Co za chory kraj. Wydział komunikacji czynny od godziny 8... za uja się nie dodzwonisz, jakimś cudem udaje się dodzwonić 10 po 8 i kobiecina mówi, że ma już pełną liste... proszę jutro.
1
@ksobi Oni do to tego typu stanowisk przeprowadzają chyba specjalną rekrutację i trzeba spełniać warunki:
-brak empatii
-niska kultura wypowiedzi z nutką chamstwa
-brak poczucia obowiązku i lenistwo
-postawa mocno lekceważąca
-stanowczość i konsekwencja
0
@MesQueUnClub_87 Ale Pani była przemiła :D ale zastanawia mnie, jakim cudem zdązyła w kilka min zapełnić listę, biorąc pod uwagę, że rejestrują tylko auta sprowadzone zza granice lub nowe :) Godziny urzędowania mają do 16.... a pracować chyba będą doa 10
6
@ksobi
Zadzwonił jeden gości i powiedział że ma 30 aut
0
@sonek Jakby to powiedział Marcin Najman " to są rzeczy niesamowite " ;)
0
@ksobi
podnosiłem ten temat jakiś 2 miesiące temu, jest problem i to szczególnie w dużych miastach, ja miałem rejestrację online od 7:00 o 7:01 już nie było miejsc
a telefonicznie nie dało się dodzwonić - rozłączało linie
mi się ostatecznie udało wyprosić jak się dodzwoniłem do Pani później, bo rejestrowałem nowe auto i było zapłacone a ja nie mogłem nim jeździć - to był dopiero problem
podobno przez pandemie ograniczyli w moim mieście liczbę rejestracji dziennie i stąd zatory (a przez pewien czas w ogóle nie rejestrowali więc były zaległosci)
a z jakiego miasta jestes?
0
@lucca87 Piła, więc miasto nie za duże :)
0
@ksobi
ale już 75-80 tys. mieszkańców:) u mnie w Kielcach (ca. 200) też był problem:)
a jakie auto rejestrujesz?