- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1175 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1175 Culés
17
No i git :)
1
@DonMatteo901 Dopiero co przedłużył kontakt z Cagilari do 2024. Jeśli chce być dobrym obrońcą, to włoska liga będzie najlepszym nauczycielem.
4
@cchesterr43 No i gra tam z całkiem niezłym nauczycielem :)
5
@cchesterr43 ja na jego miejscu przynajmniej jeszcze przyszły sezon spędził w Cagliari i dopiero myślał o przejściu do jakiegoś większego zespołu
4
@cchesterr43 Jak zgłasza się po Ciebie angielski gigant, który oferuje pięć razy wyższe wynagrodzenie, to raczej trudno odmówić..
1
@Zieliniak I później taki gigant szybko zweryfikuje umiejętności takiego piłkarza, po czym pokornie wróci do słabszej drużyny, albo pójdzie na wypożyczenie.
2
@cchesterr43 z drugiej strony kariera sportowca jest bardzo krótka. Jeżeli zgłasza się klub z absolutnego topu to bierzesz to i się nie zastanawiasz, nie wiesz czy za chwilę kontuzja w przyszłym sezonie nie przekreśli albo nie spowolni Twojej kariery i taka oferta może się już nigdy nie trafić
1
@ksobi Zgadzam się. Tylko on tak naprawdę wie, na co go stać. Albo wypali, albo się spali.
0
@DonMatteo901 leć chłopie do tego L'poolu..
Byłby pierwszym obrońca przez spory czas i mógłby bardzo szybko pewien poziom ustanowić
0
@DonMatteo901 lepiej niech zostanie w Cagliari. Niech tam pogra jeszcze Rok-półtora. Pójdzie do live czy Chelsea i będzie albo grzał ławę na przemian z graniem w drużynie U-23(czy Liverpoolu B nie mam pojęcia) albo skończy jak Grabara. W lidze włoskiej ma dobre warunki do rozwoju jak będzie się prawidłowo rozwijał to pojdzie może do takiego Sassuolo czy za granicę do klubu walczącego o puchary (np. Stade Rennes czy VFL Wolfsburg). Jak wszystko się dobrze potoczy to nasza repka ma środkowego obrońcę na lata
0
@Zieliniak niby tak ale za mam nadzieję że podejmie mądra decyzje i zostanie w Cagliari