- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
0
Czy tylko ja wczoraj widziałem momentami totalny chaos w ustawieniu? Miałem wrażenie że piłkarze nie są przypisani do żadnej pozycji tylko biegają wedle uznania.
Rzuciło mi się parę takich momentów jak przy drugiej bramce, albo Griezmann z Braithwaitem grający niżej od pomocników. Często też się dublowali zamiast rozciągać grę i szukać wolnych miejsc.
Wiem że to pewnie problem ze zgraniem, ale już mamy grudzień i wygląda to śmiesznie jak profesjonalna drużyna grająca na dodatek na takim szczeblu ma problem z zajęciem właściwych pozycji na boisku.
0
@bartulek98 3 Ofensywnych Pomocników którzy się ograniczają z czego jeden na skrzydle a drugi na 9...
0
@Coutinho007 Racja, źle to Koeman poukładał jeszcze później jak widziałem Martina na skrzydle zamiast na 9 to aż się przykro robiło, że gość który jest nominalnym napastnikiem musi się męczyć na skrzydle.
Myślę że w tym momencie przy tylu kontuzjach i takich a nie innych możliwych zawodnikach formacja 4231 jest mało produktywna.
Lepiej już by było zagrać dwoma napastnikami gdzie nasza "7" zdecydowanie się lepiej czuje i z pomocnikami, bo póki co skrzydłowych to nie mamy.
Grać Pedrim czy Coutinho na skrzydle to po prostu samobójstwo.
1
@bartulek98 Mamy jednego takiego fajnego, chłopaka Amerykańskiego na LS ale Koeman woli grać OP na skrzydle. Szkoda, że później gada pierdoły, że nie można grać 5 dziesiątkami A to właśnie robi, ni nie no ok. Gra trzema dziesiątkami :D