- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1123 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
20
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1123 Culés
24
Mimo że w drugiej słabiej wyglądaliśmy jako druzyna, to gra de Jonga w połowie mi sie podobała, dobrze ustawiony, walczący, potrafil przytrzymać, oddalic zagrożenie, uwolnic sie od krycia, zagrac z pierwszej piłki, napędzic akcję. Jeden drobny minus za ta sytuację chyba z Januzajem co przegrał pojedynek biegowy w polu karnym i dał wejśc przed siebie po czym tamten fatalnie zagrał (chyba doznając kontuzji). Ogólnie fajnie sie patrzyło na jego grę w drugiej połowie.
0
@pax a Griezmann??
5
@pax No tak, ale Januzaj ma jednak odejście i gaz i ciężko było gościa by dogonić.
1
@masq
Ogólnie nieźle, ta sytuacja z poprzeczka naprawde dobra i brakło centymetrów, ten strzał co do pustaka był, to jednak wydaje się że noge juz miał ustawioną a rykoszet od bramkarza i piłka spadła na piszczel. Mógł pewnie coś więcej wyciagnąc z tego, ale nie było to takie zero-jedynkowe. Ogólnie lepiej sie porusza w strefach i między liniami i on od dwóch spotkan po straciepiłki przez Barcelonę, gra jako boczny pomocnik a nawet półpivot., bo de Jong jest tak wysoko przesuniety, że Griezman gra w obronie często obok busiego. Miał jednak kilka niedokładnych zagrań. Pierwsze wrażenie to takie 5,5, ale ono może byc mylne przy ponownym oglądaniu spotkaniu i zwracaniu uwagi na szczegóły bez emocji.
0
@Coutinho007
Jednak był lepiej ustawiony w tej sytuacji i nie przegrywa się takich pojedynków we własnym polu karnym. Tak jak pisałem, wolę jego gre z drugiej połowy niż z pierwszej mimo że strzelił bramkę. W drugiej asekurowal, dobrze sie ustawiał.
0
@pax De Jong lepiej gra jako 10 lub robiący za fałszywą 9 bo nie musi aż tak sie na zadaniach defensywnych skupiać.
0
@pax Ah no i wybacz, chyba to przeoczyłem jak był kto ustawiony w tej sytuacji ale i tak Januzaj no nie należy do wolnych zawodników